Va implor fieva mila!

Discussion in 'Cereri Unban' started by skl, Feb 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Salut dupa cum bine stiti sunt Citez "Copilul Prost" care a irosit sansa data de Adi . Inainte de a trece la subiectul acestui topic asi vrea sa IMI CER SCUZE FATA DE FOARTE MULTI PE CARE IAM JIGNIT/DEZAMAGIt(ADI , DESPIK3 , MOART3A , SI LIST CONTINUA) . IMI PARE SINCER FOARTE RAU PENTRU CA AM IROSIT SANSA DATA DE ADI SI AM JUCAT CU SILENT NU CUM ZIC UNI CA AM JUCAT SI A DOUA OARA CU WALL. VA ROG FRUMOS SA MA IERTATI CU TOTI PENTRU CE AM FACUT SI PENTRU CA AM FOST "UN COPIL PROST" DAR VA ROG FRUMOS SA IMI ACORDATI ULTIMA SANSA PENTRU A MA REVANSA FATA TE TOTI MENTIONATI MAI SUS SI NU NUMAI SA MA REVANSEZ DIN NOU FATA DE TOT SV DAR IN SPECIAL DE CEI MENTIONATI MAI SUS.

VA IMPLOR FIEVA MILA DE UN COPIL :crying::crying::crying: CARE NU A STIUT SA APRECIECE O A DOUA SANSA :crying::crying::crying:

2. Antit3ro

Antit3ro Game Master

Trophy Points:
    63
    Daca as fi in locul lui adi nu as accepta nimic , eu cate mause-uri am stricat si cati nervi mi-am facut si imi fac din cauza jocului dar mereu vreu sa dau ce e mai bun fara sa trisez.

3. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Stiu ca am gresit de nenumarate ori dar promit ca ma schimb va rog din tot sufletul

4. seth2011

seth2011 Supporter

Trophy Points:
    0
    RoHusi trisatul este boala grea..., la tine cred ca nu are leac, parerea mea. Nu te cunoasc, dar faptul ca ai fost prins de doua ori imi poate spune ce fel de om esti. Eu spun CONTRA.

5. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    contra ...

6. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Va rog frumos va promit ca nu o se mai intample

7. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    Sa fiu sincer nici macar nu am citit de ai scris mai sus,deoarece nu ma intereseaza.

O sa fiu mereu contra ta.

8. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Ai jucat cu wall si ai fost prins de 2-3 ori insa de data asta ipul ala dinamic nu mai ajuta. Sanse pentru prostia ta nu exista si ti-am zis deja. Nu acceptam astfel de specimene pe server mai ales ca ai avut si un tupeu nesimtit intrand pe ts3 cu acel username crezand ca nu o sa isi dea seama nimeni cine esti.

Cum a zis si Seth, nu ai leac

Trebuia sa te gandesti la toate astea cand ai avut ocazia, iar serverul nostru defineste profesionalismul si maturitatea, calitati ce nu se gasesc la tine in nici un caz.

9. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Uite de ce nu vei avea tu voie vreodata pe aici

HaoS #ToTaL STEAM_ID_LAN 92.84.135.133

Ti-am zis ca nu te ajuta ip-ul dinamic nu? Daca nu te poti stapani si crezi ca intri fara sa stim noi atunci voi trece si eu la pasul urmator

skl likes this.
  10. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Iti spun eu adi cine a intrat pe sv cu acel nume HaoS #Total . Era TheCourier fostul admin de pe War3 E din acelasi sat cu mine Acelasi net romtelecom clicknet . ITI JUR CA NU AM INTRAT PE SV NICI 2 secunde atat timp cat am fost pe teamspeack cu voi . Poti verifica , repet a fost TheCourier eu nici nu am indraznit sa intru pe sv dupa ce mai prins si cu nicku MiHuTz .

In al doilea rand eu joc de pe un cs cu protocol 47 & 48 imi apare Steam ID : 321515262 (fakeidsteam).

P.s: Daca vrei sa imi debanezi ip de zapp pentru a putea intra pe teamspeack te rog sa pot sa iti explic mai in detaliiu si sa iti demonstrez ca nu eram eu.

11. Antit3ro

Antit3ro Game Master

Trophy Points:
    63
    :wave: :wave: :wave: Sper ca sti ce inseamna :rofl::rofl::rofl:

12. kloser

kloser Member

Trophy Points:
    0
    mda discutia asta e cam naspa dar eu cred ca dupa ce ei iti vor da unban vei spune in mintea ta : "i-am facut iar pe fraieri" . vezi tu dc ai avut a doua sansa?

good game on another server:D

13. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Credema ca nu voi spune asa ceva . Am avut timp sa realizes in sfarsit ce inseamna Respectul fata de ceilalti , ce inseamana Increderea si ce Inseamana PUB.CSTIRKEARENA.COM .

Revenind la discutia cu intrarea pe sv cu numele HaoS # TotaL nu am fost eu va spun sincer ca a fost TheCourier cel care a intrat pe sv cu acel nick . Eu nu as mai indrazni sa intru pe sv mai ales cu numele HaoS (stiind ca HaoS este owner pe acest sv ) . The courier a fost , daca puteti sal contatcati sa va marturiseasca el singur ca nu am fost eu si ca a fost el.

Din nou in cer mii de scuze fata de toti si va rog foarte frumos , Va implor fieva mila .:crying::crying::crying:

14. dog_style

dog_style Member

Trophy Points:
    0
    Parerea mea ca simplu player de cs de multi ani mai mult decat ai tu in orice caz ai ajuns in faza finala..te cred si te inteleg ca iti pare rau pt ce ai facut dar pe de o parte nu mai meriti nici macar o privire de la cei cu care ai colaborat pe server daca intradevar iti pasa atat de mult sa joci pe pub nu faceai cea ce ai facut de la inceput..daca erai un adevarat player ramaneai fidel ca sa zic asa pt server si din respect pt owner si ceilalti admini de la bun inceput...acum tu pt ei nu mai inspiri mila nici altceva intelege asta..mergi mai departe daca esti baiat destept ai sa gasesti alt server poate la fel de primitor si bun ca pubu acesta si ai sa reusesti sa fi corect in cea ce faci si nu ai sa mai repeti aceeasi greseala ca si aici

jucatoru likes this.
  15. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    Dati close la topicul asta ca deja e penibil ...

16. kloser

kloser Member

Trophy Points:
    0
    lupul isi schimba blana , dar naravul niciodata. poate sa iti inchida cineva topicul ca deja pierdem prea mult timp degeaba??? angel te rog eu nu ma mai chinui sa intru aici inchide-i topicul la baiatul asta.

ps : joc cs de la 14 ani si akum am 25 , m-am plictisit sa joc doar ca e ca tigara pt mine . asta ca sa intelegi de ce m-am amestecat in discutie...

salut si bafta

kloser

17. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Bun am inteles cu privire ca nu ma mai primiti pe sv . Dar vreau sa lamuresc situatia cu HaoS total ala prostu de Courier care a intrat pe sv , vreau sa stiu dece zici adi ca tot eu am fost ala cand eu nu am mia indraznit sa intru pe sv?

Si repede Angel inchide topicul , eu vreau sa vina adi sa lamuresc situatia cu Courier si dupa am terminat discutia .

18. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    Eu zic ca nu mai are rost sa continuam discutia asta atat.Ai gresit si nu o data,greselile se platesc intotdeauna !

Close!

19. RiHaNnA

RiHaNnA Member

Trophy Points:
    0
    Scz angel...

"Copil Prost" este putin spus pentru tine.Ai avut avut o a doua sansa pe care multi nu o au,ai uitat si cand jucai cu numele snk???Intrasei si pe ts3,dar din pacate jucai tot cu wall asa ca te sfatuiesc sa te apuci de altceva,la oi la vaci....gasesti tu.

jucatoru likes this.
  20. skl

skl Member

Trophy Points:
    0
    Chiar tu mai lipseai sa postez aici:) ma gandeam eu cum de nu se baga oleaca Archangel in seamna cu japca.

• Thread Status:
    Not open for further replies.