Cerere Admin Skynet

Discussion in 'Cereri Admin' started by Skynet, Oct 24, 2017.

1. Skynet

Skynet Member

Trophy Points:
    1
    Nume:
    Skynet
    Varsta:
    23
    Steam ID:
    STEAM_0:1:202820497
    Ore Jucate:
    57.15
    Yahoo/Skype ID:
    Experienta Adminare:
    Am fost owner vreo 2 ani pe un server. Am o experienta bogata in adminare, spun eu.
    Folosesc Teamspeak:
    Nu
    Alte Informatii:
    Nu am mai vazut niciun admin de ceva vreme pe acest server. Stiu ca severul obsinuia sa fie mult mai plin, dupa care au fost niste probleme o perioada, iar acum vad ca si-a revenit cat de cat. Cum nu sunt admini activi, as vrea eu sa ma ocup macar cand intru, pentru ca nu-i mai opreste nimic pe codati.
    Toate bune!

2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Nu prea ne-am mai ocupat de 1.6 pentru ca avem in vedere un server de CS:GO pe viitor, in plus 1.6 se bazeaza in mare parte pe boti si jucatori bindati aka boosturi, etc.
    Momentan ai doar o raportare asadar te mai asteptam cu niste raportari sa vedem cum te descurci la a recunoaste codatii si deasemenea va trebui sa iti instalezi teamspeak si sa iti faci simtita prezenta pe ts3.cstrikearena.com avand in vedere ca noi activam acolo azi de zi.

3. sebastian

sebastian Game Master

Trophy Points:
    28
    Ma bucur pentru ca ai ramas fidel server-ului si pentru ca te-ai decis sa ajuti. Asa cum a mentionat Gix, server-erele de 1.6 decad constant si nu mai are rost sa investesti pentru a readuce popularitatea server-ului care era in trecut... In continuare intra playeri pe server, deci atunci cand observi codati, raporteaza-i. Si am observat ca nu ai fost foarte activ in ultimul timp (https://www.gametracker.com/player/SKYNET/PUB.CSTRIKEARENA.COM:27015/). Te asteptam pe teamspeak!

Gix likes this.
  4. Skynet

Skynet Member

Trophy Points:
    1
    Am inteles. O sa intru si pe teamspeak.
    Spor!