Reclamatie!

Discussion in 'Reclamatii' started by ZENO, Jun 3, 2011.

1. ZENO

ZENO Member

Trophy Points:
    0
    Pacat de server pt ca aveti catva admini iesit din comun de nesimtiti...cum frate sa dai ban 20 de minute pt ca anunt un codat???(chiar si de mai multe ori) Asa vreti voi sa aveti serverul plin?? "High Voltage" intra cu cod joaca mai bine de o ora cu wall si se supara un chisholcos de admin si ma baneaza....unde gasiti asemenea specimene???
    Tu ala de m-ai banat...dute ma si te spanzura ...

2. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    mei fratilor da voi nu stiti ca exista un model de reclamatie care trebuie respectat !!!! --- si sa zicem ca iertam dar pentru limbajul tau si purtare iti dadeam permanent !!! :ban::ban::ban:

3. ZENO

ZENO Member

Trophy Points:
    0
    Tu chiar n-ai inteles...baneaza pana nu mai poti,nu mai intru pe server...chiar daca am acumulat peste 100 de ore pe 2 nume (in jur de 90 pe nick ZENO)si m-au pozat inclusiv 2 owneri.
    Voi cei care veti citi ,cum ati fi reactionat daca primeati ban pentru anuntarea unui codat??
    Tu Raniko crezi ca ma plec in fata unuia care sufera de admnin???Never!!!

4. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    e vorba pur si simplu de respect (poate nu fata de cel care te-a banat) ci pentru ceilalti care pierd timpul aici ca sa citeasca aiureli carora nu le pot da de cap din cauza ca voi nu respectati un model --- degeaba ai facut reclamatia daca nu esti nici macar in stare sa spui cine te-a banat !!!! nici macar un print atasat sa vedem si noi macar ziua si ora cand ai fost banat ca sa nu cautam degeaba si de pomana in banlist !!!! --- probabil ai dreptate ca ai primit ban degeaba dar fara dovezi nu rezolvi absolut nimic !!!!

Eu personal dau intre 20 si 30 de banuri pe zi pentru diferite motive !!!! plus alte comenzi si timp pierdut in postura de spectator ca voi sa puteti juca frumos si fara sa fiti deranjati !!!! E CHIAR ASA DE GREU SA IEI MODELUL ALA AMARAT SI SA IL COMPLETEZI ASA CUM TREBUIE CA NOI SA NU PIERDEM TIMPUL CAUTAND CE SPUI TU CA AI PATIT DAR FARA DOVEZI CARE SA ARATE CA E ADEVARAT CE SPUI ???????

5. RiHaNnA

RiHaNnA Member

Trophy Points:
    0
    Pai in primul rand codatul il reclami pe chatul adminilor nu tipi in gura mare cum cred ca ai facut tu.In a-l doilea rand la cum te aprinzi cred ca trebuia sa-ti dea mai mult....(vezi ca ai si tu un model de reclamatie acolo sus in cazul in care stii sa citesti.)

6. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Gata cu discutiile inutile

Reclamatie incompleta , Zeno, nu te astepta la prea multe atata timp cat nici tu nu ti-ai dat interesul sa faci o reclamatie dupa model si cu dovezi

Invatati sa faceti o reclamatie .. asa de scris pe forum si de acuzat e usor insa de respectat niste reguli simple vad ca e mai greu

• Loading...