Reclamatie War_Lord

Discussion in 'Reclamatii' started by XH3rHuS^, Jun 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. XH3rHuS^

XH3rHuS^ Member

Trophy Points:
    0
    Am primit ban de la War_Lord astazi 24/06/11 ora 2 noaptea, fara nici macar sa se uite pe mine sau sa faca poze.:rolleyes:

2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Daca asa arata pentru tine o reclamatie multumesc ca ai reusit sa ma amuzi

3. ^^desp1k3

^^desp1k3 Member

Trophy Points:
    0
    omg ce reclamatie :lol:

4. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    ´

Bine ca stiti sa reclamati dar sa cititi cum trebuie facuta o reclamatie nu va tenteaza (sau nu stii sa citesti ?? INCA !!)

5. XH3rHuS^

XH3rHuS^ Member

Trophy Points:
    0
    srry nu am citit... da si tu puteai sa zici frumos ca nu se ia in considerare daca nu este facuta bine reclamatia (si asa puteam da edit),nu sa faci pe desteptul daca tot zici ca voi oferiti " profesionalism" . la raspunsurile astea nici 1 nu ati dat dovada de profesionalismul vostru + War_Lord care da ban aiurea .. nu ii nimic . Spor !

6. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Daca ai fi citit dinainte ce trebuia sa citesti ai fi stiut ca nu se ia in considerare aceasta cerere si ori o faceai cum trebuie ori nu mai faceai deloc, de aici ti-ai atras si replicile de mai sus.

Cat despre profesionalism cu parere de rau te anunt ca suntem singurul server de counter strike care inca tine "steagul" sus in materie de seriozitate si profesionalism printre atatea servere adminate de pustani care creeaza adesea haos pe serverele respective si isi bat joc de jucatori cum vor ei, sigur a avut war un motiv pentru ca nu avea de ce sa-ti dea ban asa din senin daca nu ar fi avut un motiv.

Faptul ca ti-ai atras unele replici despre care tu spui ca nu sunt "frumoase" este vina ta si ar trebui inainte de toate sa te uiti la tine si la greselile tale si ca tot veni vorba de replici..scuza-ma ca te intreb .. esti femeie sau .. ? ti-au distrus baietii sentimentele cu acele replici ? ce te victimizezi asa .. avand in vedere ca simplul fapt de a posta niste idiotenii fara sa ai bunul simt sa citesti un minim de reguli sau conditii este o lipsa de respect fata de noi mai ai si tupeul sa aduci vorba de profesionalism

7. Gix

Trophy Points:
    113
    Comentariul ala a meu ti-a lasat impresia ca am facut-o pe-a desteptul? Cred ca nu stii defapt sensul cuvantului

Defapt ce am facut eu ar insemna ca ti-am batut obrazul si ca ar fi cazul sa dai cu ochii la cum se face o cerere de unban, daca tu o interpretezi asa cum iti e si caracterul nu prea ma mira atitudinea ta.

Is cam satul de copilasi ca tine care vin pe forum fara sa aiba habar sa citeasca 3 randuri si pe urma tot ei is zmei. Daca oferim profesionalism nu inseamna sa pupam in fund orice pustan care nu e in stare sa petreaca 10 secunde sa invete niste chestii elementare pentru o cerere de unban. Asta e datoria ta baiatule si interesul tau, nu al nostru.

Profesionalismul nu se refera la a-ti sufla tie in ceafa si sa ne rugam de tine sa faci o cerere dupa niste cerinte simpliste. Poate ar fi trebuit sa iti dau ban direct pe forum pentru nerespectare si asa poate erai multumit

Patetic!

8. XH3rHuS^

XH3rHuS^ Member

Trophy Points:
    0
    deci am zis srry vina mea ca nu am citit ala...a fost 2 noaptea m-am enervat pt faptul ca am primit ban aiurea si de aia nu am mai stat sa citesc... am zis ca puteai sa zici sa citesc regulamentul de postare ... si nu sa dai un simplu raspuns ironic(avand in vedere ca te consideri un om matur si va considerati o comunitate cu o conducere mai profesionala fata de multe altele)... si stai calm ca nu is "zmeu" si nici nu trebe sa pupi in fund pe nimeni si nici sa sufli in ceafa cum zici tu.Nu cred ca prin simplul fapt ca ziceai sa citesc regulamentul ala pupai in fund sau suflai in ceafa pe cineva.Consumai tot atatea litere si nu se ajungea la discursul asta.

Si War_Lord ...a 2 zi dupa ban cand am intrat pe server cu majoritatea adminilor on nu a zis nimic de mn sau sa deie ban dinou :). In Seara aia i-am dat mai multe head shoturi si de aia cred fiind singurul admin la ora aia pe server creca se enervase si mi-a dat ban profitand de faptul ca era singur.

Nimic mai mult nu mai zic, sa nu mai pierd timpul aiurea aici ! Bft

9. RiHaNnA

RiHaNnA Member

Trophy Points:
    0
    Daca la-i luat cu faze de genul "shhh" si cu faptul ca nu cunoastem regulamentul e clar de ce ti-a dat.Apropo gagul eu lam dat azi nu costelush dar din cate se pare nici nu stii sa citesti chatul,asa ca gura mica.

10. Gix

Trophy Points:
    113
    un raspuns matur pentru tine nu isi are sensul cand tu insuti nu ai dram de maturitate in tine. Cand ai sa inveti sa respecti munca altora atunci ai sa fii tratat cu maturitate, pana atunci nu prea vad rostul caci oricum ti-as vorbi tot aceeasi tampenie o sa o ai in cap.

Daca tot pierzi timpul la ce ai mai postat?

Nu iti fa griji, am sa iti dau eu ban permanent daca vad ca tot nu vrei sa iti schimbi atitudinea

• Loading...
    Thread Status:
    Not open for further replies.