Reclamatie JoInT|Bogdan'

Discussion in 'Reclamatii' started by Angel x Demon, Dec 1, 2010.

1. Angel x Demon

Angel x Demon Member

Trophy Points:
    0
    Nick reclamat : Angel x Demon
    Adminu reclamat : JoInT|Bogdan'
    O mica descriere :Eram bine mersi pe de_dust si vad pe chat niste cuv urate din partea lui Bogdan.Dovada:http://img841.imageshack.us/img841/2309/dedust0000x.png Dupa el continua sa spuna ca noi din echipa suntem buti etc.Dovada: Si eu iam zis sa taca sa numai vb asa si el mi-a zis``cui ii zici tu sa taca ma``.Dupa mia dat ban 60 de minute.Dovada:http://img525.imageshack.us/img525/2774/snapshot0000wg.png In mod normal daca eu spuneam ce a zis el pe sv luam ban 120 min fara probleme.Si au mai fost faze cu joint dar am zis sa tac din gura ca...Dar el crede ca,daca e admin gata el poate sa faca ce vrea.

2. JoInT|Bogdan'

JoInT|Bogdan' Member

Trophy Points:
    0
    JoInT|Bogdan'

1.te credeam mai matur ma.sincer iti zic 2.aratam partea undfe am vb urat si am sa iau in considerare reclamati ta 3.a numi pe cineva but nu e o jignire baiatule ..am zis la tero toti is buti ..la care tu ..revoltat ai zis ...taci din gura ma ..
    eu team intrebat cui iai zis ..pe partea aia nu ai facut prin banuiesc;)..tiam zis sa termini la care ai continuat revoltat tare....martori imi sunt adminii suedezu ,acadea,si shaguar cred .Iar la acuzatia care ai facuto precum ca fac pe sefu si ca vb urat...adumi dovezi si renunt la admin
    de cand sunt pe sv eu baiatule chiasr si inainte sa fiu admin(adi stie sau haos nu am injurat niciodata )asa ca cauta altceva cu care sa ma acuzi ca,cu asta nu merge o zi buna

3. Angel x Demon

Angel x Demon Member

Trophy Points:
    0
    Joint cred ca nu ti-ar conveni sa iti spun daten scuzati-mi limbajul „date-n sloboz” sau „but” cred ca mi-ai fi dat ban.Nu era necesar sa-mi dai ban trebuia sami dai gag nu crezi?

4. JoInT|Bogdan'

JoInT|Bogdan' Member

Trophy Points:
    0
    JoInT|Bogdan'

vb cu shag ....nu mersese [email protected] am vrut sa zic pe chat......asta nu apucasem sa vad ...cu fraza aia ai dreptate....dar nu team jignit ca sami zici tu mie sa tac....

5. Angel x Demon

Angel x Demon Member

Trophy Points:
    0
    Joint cand ti-am zis sa taci m-am referit adica sa taci sa nu ne mai faci buti nu ca sa taci de tot pentru ca nu sunt in masura sa iti cer asta.

6. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    amandoi sunteti vinovati -- angele noi ca admini ne asteptam la un minim de respect -- si bogdan ca ti-a ban inainte de gag sau llama -- eu zic sa o lasati asa cum este si pe viitor sa faceti ceea ce trebuie :))

7. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Am avut o discutie cu Bogdan, si-a recunoscut partea lui de vina si nu se va mai repeta.

Mai multa atentie pe viitor.

Later Edit : angel, am inteles ca nici tu nu prea esti usa de biserica si ai comentat in plus asa ca ai grija si tu

8. Acadea

Acadea Member

Trophy Points:
    0
    ma nu stiu daca mai are vreun rost sa intru eu in discutia asta acum pe final dar eu as inclina sa ii dau dreptate lu joint replica pe care a zis-o cu tero is buti nu a facut referire la 1 singur si angel a parut foarte revoltat ca si cum ar fi fost vreun jucator adevarat de counter strike si cum sa-l faca pe el but si in primu rand nici nu sa referit la el
    acu vam spus si povestea mea faceti cum vreti

9. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    eu inclin sa nu ii dau dreptate indiferent cine e vinovat. O data daca il mai vad cu limbajul ala pe chat te dau afara

Scuzele de genul ca nu mergea [email protected] , etc nu tin la mine

Lucky Strike likes this.
  • Loading...