PUB.CSTRIKEARENA.COM [•] Cerere Unban P.D.A.

Discussion in 'Cereri Unban' started by Mr.Weed, Jul 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mr.Weed

Mr.Weed Member

Trophy Points:
    0
    Nick : P.D.A.

• Adminul care v-a banat : War_lord

• Ora / Data : 21:35:31 / 20.07.2011

• IP-ul: 109.100.94.197

• Print Screen cu detaliile banului din consola : am luat Destroy si mi-a iesit din CS. Nu am detalii. Vreau sa stiu si eu motivul.

• Arhiva ce contine pozele care v-au fost facute in formatul lor original .bmp : http://www.damp.ro/fisiere/pda-zip/255647/OrsSrS17ickBnC8Z

• Steam ID-ul exprimat in cifre : 0:0:14251886

2. ady

ady Member

Trophy Points:
    0
    motivul ptr care ai luat ban este silent aim.am demo pe care il poti gasi la urmatorul link:http://www.sendspace.com/file/5r5qz8.stii ca jucai cu silent dar daca nu esti lamurit aici gasesti demo postat.salut

3. Mr.Weed

Mr.Weed Member

Trophy Points:
    0
    NU am jucat ABSOLUT niciodata cu cod, indiferent de care, nici macar de curiozitate (ca si admin pe alte servere).
    Ar fi frumos daca s-ar mai uita si alti admini la demo sa-mi spuna si mie daca am orice fel de cod.
    Am intrat pe serverul asta la recomandarea unor prieteni. Pot oricand sa joc pe alt server dar nu asta e problema. Stiu ca ati auzit de zeci de ori chestia asta dar v-o spun si eu: joc de foarte multi ani CS (din timpul facultatii) si nu-mi convine ca atunci cand intru pe un server unde incep sa ma simt bine sa vina un admin si sa-mi dea ban aiurea ca am chef de joc si dau bine.
    Ziceti ca aveti un staff matur. Dovediti-o!

l.e.
    M-am uitat si eu la demo. Daca imi explici cum de nu dadeam cap de fiecare data si silent aimul ala de care vorbesti... Pluginul ala de ESP te mai si pacaleste din cand in cand. Poate ar trebui cand faceti demo sa-l mai si dezactivati si sa va uitati la om cum joaca. Orice jucator care are cat de cat experienta in adminat o sa va rada in fatza cu asa demo. No offence...

4. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    dupa mine nu are nimic -- se misca bine , probabil cunoaste si harta ... pda si spre informarea ta aimul poate fi reglat sa nu dai doar cap si sa fie prezent doar pe anumite arme ... nu fa afirmatii despre ceva ce nu cunosti bine ...

5. Mr.Weed

Mr.Weed Member

Trophy Points:
    0
    Poate am avut eu 'bafta' numai de codati cu aim care era evident...

6. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    as fi fost pe deplin impacat cu atitudinea ta daca nu te-ai fi legat de staff, chiar avem un staff matur si profesionist spre deosebire de alte servere adminate de copii care isi fac de cap cum vor ei

oricine poate gresi .. greseala e omeneasca iar cine nu munceste nu greseste

ai unban, am vazut demo-ul

closed

7. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    PUB.CSTRIKEARENA.COM [•] Cerere Unban Jack

Nick : Jack
    Adminul care v-a banat : war_lord
    Data : 25.07.2011
    IP-ul : 79.115.1.193
    Am primit ban permanent atunci cand adminul war_lord a intrat
    pe sv spunandu-mi sa ies imediat si sa imi aduc aminte
    ca am adus injurii sv-lui si jucatorilor de pe acesta
    ceea ce nu sa intamplat niciodata ba din contra ma straduiam
    sa ajung in top pentru a putea avea un loc stabil la intrarea pe sv. Nu acuz pe nimeni doar sper sa fie o neintelegere. Astept sa pot juca din nou pe sv. Multumesc!

8. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Povestea pe scurt..war_lord ti-a facut poze tu ai injurat in toate felurile pe messenger apoi pe server si de asta ai primit ban

9. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    Deci eu nici macar nu am id-ul lui war_lord singurii admini pe care ii am in lista si care mi-au facut poze in trecut sunt :Despike si mlh atat. poti vorbi si cu ei. Deci nu avea niciun rost sa injur aiurea. Va rog vreau sa joc pe sv e singurul care l-am gasit serios.

10. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    daca nu sunt dovezi inclin sa ii dau dreptate lui War -- daca ai vreo dovada la ce spui cataline atunci ar fii bine sa o aduci ...

11. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    pai de exemplu sa puna arhiva pe forum sa demonstreze ca l-am injurat si ce am injurat si pe server. dar nu vad ce motiv aveam sa il injur ??? cand nu ar fi fost primul admin care sa imi faca poze. sau spuneti-mi voi cum sa demonstrez?? mai avea vre-un rost sa incep sa intru pe forum sa fac tam tam aiurea? serios!

12. ^^desp1k3

^^desp1k3 Member

Trophy Points:
    0
    din cate stiu eu ban permanent pt limbaj are doar ady si haos dreptul sa dea!!!tot ce pot spune este ca mi-a cerut Jack id lui war pe mes,inseamna ca unul dintre ei au comis o greseala!!!
    nu trebuie sa dam neaparat dreptate cuiva raniko trebuie sa cautam adevaru!

13. pedala

pedala Member

Trophy Points:
    0
    e posibil sa fie jack care i-am facut poze si a arso cu mine pe messanger ca vezi domnule am sters pozele din pc .... orcum se poate verifica clasa de ip ca il am in lista mea de banuri....

14. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    salut! pedala pe tine nu te am in lista. id-ul meu de mess este catalinike90 si eu am nick-ul Jack cu 'J' mare deasta am cautat si in toata lista de jucatori si sunt singurul cu numele asa Jack sunt tot felul de jack dar ca asta singurul. Si cel mai probabil e sa fi fost altcineva cu nick-ul asta dar nu si acelasi IP si m-a vazut pe mine cu jack iar si mi-a dat si mie ban. Si nu insistam atat daca eram vinovat ca nu avea niciun rost chestia e ca mi-au mai facut inca doi admini poze si nu le-am raspuns in acest fel. Acum care ar fi fost motivul sa injur?? total aiurea!

15. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    Chiar nu se poate lua nici-o masura? sau nu se poate afla cine a fost? Eu vreau sa intru sa mai joc pe server tocmai deasta mi-am facut si cont rapid pe forum sa rezolv problema cu banul vroiam sa ajung in top sa am si eu slot sa nu mai fiu dat afara de alte sloturi sau cand e serverul full sa am acces :) Va rog fumos chiar nu stiu cum sa mai demonstrez!

16. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    va trebui sa mai astepti putin cataline ... se cauta si daca ai noroc poate se va rezolva intr-un fel sau altul ... trebuie doar rabdare ...

17. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    ok ok multumesc mult! si abia astept sa intru pe server :)

18. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    salutare! exista vreo sansa sa mi se scoata astazi banul?

19. catalinike90

catalinike90 Member

Trophy Points:
    0
    Bai frtilor dar nu ma asteptam sa dureze asa mult sa se verifice :( vreau sa intru si eu pe server sa mai joc chiar nu se ia nici o masura ? :(

20. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Avand in vedere faptul ca nu sunt dovezi iar banurile se dau doar cu dovezi clare vei avea banul scos, insa voi fi cu ochii pe tine pentru ca sunt sigur ca nu ai luat ban degeaba si la prima abatere vei avea ban permanent si nu va mai fi scos !

• Loading...
    Thread Status:
    Not open for further replies.