intrebare intrebatoare

Discussion in 'Discutii Generale' started by lordkayaphas, Mar 19, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lordkayaphas

lordkayaphas Member

Trophy Points:
    1
    I-mi spune si mie careva :
    1) De ce am ban pe ts3 ?
    2) De ce cand ma conectez la sv vostru sau altele imi spune:( Connection to server timed out )
    A am incercat multe cl-uri si nu merge......sfat , idee ?
    A dezinstalat si cs si steam si tot aceeasi problema :( Connection to server timed out )
    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    Poate ai primit timeout pe alt server ,iar banul pe ts3 l-ai primit deoarece cateodata erai prea agitat .....incearca sa te mai controlezi

3. lordkayaphas

lordkayaphas Member

Trophy Points:
    1
    nu am jucat pe alte servere, doar pe al vostru , ma refeream ca am incercat sa intru pe alte servere si tot asa imi da cu timeout..google nu ma ajuta

4. Pyriel1968

Pyriel1968 Head Game Master

Trophy Points:
    48
    Goagal nu te ajuta e bulangiu . E simplu cumpara STEAM . Si cum procedeaza multi incearca CFG "meseriase" cu alt nick si e posibil chiar sa ai si BAN.

5. lordkayaphas

lordkayaphas Member

Trophy Points:
    1
    steam am cumparat...cfg nu folosesc...altceva ce tine de subiectul postat mai sus ?
    --- Double Post Merged, Mar 20, 2016, Original Post Date: Mar 20, 2016 ---
    am gasit solutia.....deci mi-ati un fel de ban (destroy) desi nu foloseam cfg-uri...am luat totusi ban..in fine ..si ca sa nu fiu prost ca altii , sa injur , ma abtin......... va urez succes in continuare cu serverul. si multumesc ady(gix)

Last edited: Mar 20, 2016
  6. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    care au acces la destroy sau timeout sunt 4 admini pe server in momentul de fata ,din care unul este putin mai activ iar ceilalti 3 sunt Gix,Cuba si inclusiv eu . Nicu unul dintr e noi nu ti a dat ban sau altceva. lasa ip-ul tau aici sa verificam daca ai ban la noi pe server

7. lordkayaphas

lordkayaphas Member

Trophy Points:
    1
    lasa....nu mai dati din umeri toti......ady mia dat timeout....asta e....bafta am rezolvat....

8. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Nu ne faci si noua biletele la pariuri daca tot prezici lucrurile? Mai nou se pare ca sunt telepatic si dau timeouturi cand nu sunt la calculator, mereu aflu cate ceva nou.

Ai ban pe teamspeak de la mine si ai fost anuntat de asta, la fel si motivul pentru care primesti banul de 7 zile, habar nu am de ce mai intrebi mai ales ca ai zis "ok, stai ca ies acum" si ai iesit.
    Cat despre timeout sau destroy sau ce mai visezi tu pe acolo, nu ti-a dat nimeni, cel putin nu pe serverul asta si nu ca i-ar pasa cuiva la urma urmei. E un joc, chiar ai impresia ca cineva s-ar ascunde?
    In cazul tau mintea pe care o ai nu e direct proportionala cu varsta, mai degraba un radical.

PS: Esti chiar asa de batut in cap sa pui zeci de "?" si in titlu si in posturi, doar ca sa stam sa le editam noi?

S. Robert likes this.
  • Loading...