for seph

Discussion in 'Cereri Unban' started by freek, Feb 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    Salut , seph poti sa verifici de ce sa dat ban fratelui meu .mai jos o sunt niste ss-uri pe care tin sa precizez ca au fost verificate de catre adminul respectiv. am incercat sa vad cine a dat ban-ul respectiv dar se pare ca nu este postat.BTW dami add pe Y!M CA AM STERS TOATA LISTA DIN GRESEALA :d

1: [​IMG]

2: [​IMG]

3: [​IMG]

Ps. scuze daca nu am postat unde trebuie.

freek likes this.
  2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    pune pozele intr-o arhiva, upload pe http://sendspace si lasa linkul de download

3. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    freek likes this.
  4. Gix

Trophy Points:
    113
    pai IP pt unban trebuia sa il scrii inca din primul post, mai citeste modelele de cerere

Sa nu mai zic ca titlul este total tampit ... iar sectiunea e total gresita. Ce cauta o cerere de unban la reclamatii si ce cauta in titlu "for seph" ala ?
    Va treziti in junga?

Cand fratele asta a tau iese de pe server dupa ce i s-au facut poze, ia ban asta se intampla

5. taha

taha Member

Trophy Points:
    0
    Unbanned
    ip:213.106.156.192

6. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    infinite mistakes

hmmmm...se pare ca te-am suparat cu ceva nu stiu ce deocamdata dar o sa incerc sa-ti explic cum sta treaba, But 1St you`ve got to chill out man.
    Post-ul respectiv nu a fost o cerere unban cum presupui tu ci mai mult o reclamatie, daca citeai mai atent post-ul meu puteai foarte usor sa-ti dai seama ca un admin a facut un abuz asupra unui player banand-ul dupa ce a verificat pozele care sunt ft clare , iar aici trebuia sa intervii tu de aici si titlul acela mult contestat pe care tu il consideri ca fiind " total tampit".
    Acum hai sa ne gandim logic daca un player e banat gresit , mi se pare logic sa urmeze un unban si prin urmare am presupus ca nu ai ip-ul meu, de aceea l-am adus in discutie.

Si ca sa-ti raspund la ultima intrebare , fratele meu in nici un caz nu a iesit de pe server ci a luat ban cand inca juca .

Daca admini tai te mint e problema ta , logica imi spune ca tu trebuia sa fii echidistant pana ascultai ambele parti implicate.
    Nu am nici o problema ca le tii partea adminilor, dar cand gresesc fa-ti treaba asa cum pretinzi ca o faci.

FA-TI TIMP SI CITESTE MAI ATENT ACEST POST NU CA PRECEDENTUL PT CA STIU CA AI PROSTUL OBICEI DE A CRITICA INAINTE DE A CITI .

ip: 192.168.0.3 acesta este ip-ul real nu ce a postat taha , se pare ca a dat unban un codat :)))

freek likes this.
  7. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Din cate vad tu ai acelasi ip ca si cel care a fost banat de catre Taha, 213.106.156.192 , care e treaba cu ip-ul postat de tine ? unban se da la 213.106.156.192, ip care a fost banat dupa ce fratele tau a iesit de pe server dupa ce i s-au facut poze, nu la ce ipuri pui tu acolo.

Si te sfatuiesc sa incetezi sa mai dai sfaturi sau sa incerci tu sa spui "logic" ce ar trebui sa se faca si ce nu , ca stim noi mai bine decat tine cum sa administram, in primul rand daca vrei sa-ti zic eu ceva si mai logic poate vrei sa-ti zic ca banul ramane pana face fractu cerere de unban si nu tu, ca tu nu ai nici o treaba in problema asta, esti in plus asa ca lasa tupeul asta deoparte si nu te mai da tu "logic" si "inteligent" si nu mai face acuze aiurea ca totusi banul a fost scos pe ip-ul care a primit ban.

8. taha

taha Member

Trophy Points:
    0
    omule eu i-am dat ban pe ip...ala pe care i-am dat unban...si de ce drq imi vii mie..cu alt ip...:screwy:

9. Gix

Trophy Points:
    113
    Pentru ca e tont si habar nu are ce e ala ip de retea si ip extern dar la sfaturi e al naibii de saritor...bineinteles la sfaturi idioate si fara sens

Postul respectiv daca tu il numesti reclamatie inseamna ca esti prost si cam atat, iar data viitoare cand ai sa faci o asemenea reclamatie banul o sa iti ramana.

Si ca sa iti dau si eu reply la comentariul tau, zeul ala de il ridici in slavi adica fratetu, a iesit fix dupa ce i s-au facut poze. E rau cand adminii "mei" mint .. da mai rau e cand fratetu te prosteste pe fata

Cand te mai vad cu astfel de comentarii banul ramane indiferent ca erai tu curat sau nu, te duci cu fumurile astea din cap pe alte servere

Am prostul obicei de a critica toti copii incapabili sa urmeze niste reguli asa ca tine berbecule.

Habar nu ai ce e ala un ip real, esti suficient de tamp sa nu citesti regulile de reclamatie, cerere unban si pe deasupra mai ai si tupeul asta ordinar. Sa stii ca nu merge asa baiatule ....

Reclamatia ta trebuia sa aiba titlul ce includea numele adminului, data, ora cand ai luat banul, ip, ce admin ti-a dat ban, etc iar ca dovada puneai conversatia pe YM cum ca i-ai aratat pozele. Asa arata reclamatia in cazul tau copile insa daca tragi un ochi la cereri unban, doar acolo se posteaza ss-urile

Sa nu zici ca nu te-am avertizat ... data viitoare banul ramane cand mai vad ca te prostesti asa. Invata regulile mucosule pe urma vii aici cu pretentii

andreey likes this.
  10. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    Edited by SephiroTH

Omule ... esti patetic. Deci tu vorbesti in romana si engleza de parca esti in tara poneilor si tot eu is ala de sta in lumea virtuala ?

Stii cum se cheama astia ca tine ? Analfabeti si anagramati ...sugestia mea, dute si termina macar 10 clase sa inveti sa citesti cum trebuie pe urma incepi sa vb si engleza

Vad ca anii nu au fost prea blanzi cu tine, nu te-au desteptat deloc ... ba chiar te-au prostit

11. Tarchok

Tarchok Member

Trophy Points:
    0
    Ne spui si noua ce provideri ne dau ip-uri localhost ? :))

12. Gix

Trophy Points:
    113
    o sa aiba banul la loc ... nu avem nevoie de mucosi needucati ca asta sau ca panarama aia de fratesu

13. eXistenZ

eXistenZ Member

Trophy Points:
    0
    Lol, poate voi l-ati uitat pe kohones asta da el a mai facut o faza identica in urma cu cateva luni,....nustiu daca il confund, dar cred ca asta e ala de se lauda ca umbla numai prin tari straine.....daca il mai stiti

LE: da el e
    http://gamefobia.com/forum/showthread.php?t=10184

• Thread Status:
    Not open for further replies.