diablo64 taranul needucat

Discussion in 'Cereri Unban' started by diablo46, Jul 30, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. diablo46

diablo46 Member

Trophy Points:
    0
    • Nume : Diablo

• Adminul care a abuzat : Gix, Cuba si altii

• Ora / Data : acum 20 min

• IP-ul: -

• Print Screen cu detaliile banului din consola :

• Arhiva ce contine pozele prin care dovediti abuzul :

• Steam ID-ul exprimat in cifre :

Observ ca ati schimbat si forumul, nu mai am nici cont.

Domnilor, acum 3 ani jucam cu placere pe acest server. Pentru ca n-am mai intrat de mult, am zis sa intru in aceasta seara...
    Incredibil ce am gasit aici....o mocirla...
    Primesc restrict la arme...
    Apoi Gag cand solicit scoaterea restrictiei/.....apoi Slay....

Fratilor Bafta cu servarul vostru...o sa ajunga 0 populatie.
    Vreti poze doveditoare....nici nu ma obosesc..Toata lumea stie ce mocirla e aici..mi-e sila de ce am gasit pe server acum si inainte jucam cu placere.

Bafta tuturor!

2. Cuba

Cuba Administrator Supporter

Trophy Points:
    28
    "Domnule" nu ti-a dat nimeni restrictie la arme anumit,este un plugin pe care il folosim noaptea exact din cauza jucatorilor disperati ca tine care intra noaptea cand sunt jucatori slabi si rup tot.Restrictia se activeaza singura la o diferenta de 15 fraguri pe plus.Gagul l-ai avut de disperat ce esti "ba admine scoate restrictia" , "admine dormi" si altele, si iti explicasem de 2 ori de ce ai restrictie dar la ce disperat erai in joc sa nu mori , nu vedeai nici chatul.Si ca sa vezi azi tot aici te-ai intors sa joci in "mocirla" asta cum o numesti tu, ar fi trebuit sa iti dau o pauza de cateva zile ca sa cauti un server "mai curat" sa nu te murdaresti aici.

Gix likes this.
  3. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    cu jucatori ca si tine sigur o sa fie 3-4 playeri pe server ,iar aia sa se injure unii pe ceilaltii

Gix likes this.
  4. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113

Hai ca sa iti raspundem pe rand fost admin pe respawn si pe public care ai dat nenumarate banuri aiurea, @diablo46.

Nu s-a schimbat nici un forum, nici un cont, esti doar tu prost si nu stii sa umbli pe un forum.

Da, primesti restrict la rifles, de aia ai server full noaptea insa ultima oara cand am verificat jocul asta avea mai mult decat alea 2 arme de care esti tu disperat sa tot joci mereu. De ce nu incerci sa joci cu armele pe care le joaca toti ? E deajuns sa intre 2-3 terminati care joaca foarte bine si pe care ii intereseaza doar fragurile ca sa goleasca serverul noaptea si sa iasa jucatorii slabi, pentru ca noaptea romanii/europenii dorm si strainii in principal cei de pe fus orar diferit stau pe server iar 90% din aia sunt jucatori slabi. Prefer 10-15 jucatori slabi decat un roman disperat si nesimtit pentru ca atatia reuseste sa dea un terminat ca tine afara.

Da, e total incorect sa primesti gag cand esti frustrat si insistent si te comporti ca un cioban needucat. (sarcasm)

Se scrie 'server' blegule si ca sa vezi, de 10 ani incoace este intotdeauna full fara ca noi sa bagam boti pe server sau sute de euro lunar. Vrei sa stii ce se intampla mai nou in lumea cs-ului, am sa iti zic eu: top50 si mult mai multe servere din gametracker cumpara boti, de exemplu 90% din serverele indungi (da, alea de copii) au boti cumparati, iar foarte putini baga undeva pana la 400 euro lunar. Tin sa te anunt ca noi nu avem de gand sa facem nici una dintre aceste lucruri. Daca vrei sa joci cu boti te duci pe indungi sau joci single player si daca te astepti sa bagam sute de euro lunar intr-un joc precum cs16 care nu este un joc de profit (aici nu avem 20 de fondatori sau admin pe bani) doar ca tu sa iti satisfaci fragurile ca un disperat numai la ore tarzii noaptea atunci poti sa iei iei gandul sau eventual te astept sa contribui si facem 50/50, dar ma cam indoiesc ca ai sa iti permiti tu sa faci lucrul asta vreodata.

Ai putea sa intri pe timp de zi sa joci cu orice arme vrei este? Dar majoritatea ratonilor ca tine nu fac fata ziua, sau joaca pe alte servere ziua si noaptea intra la noi ca e plin.

Apropo, nu spuneai tu ca servere sunt destule si ca nu o sa te mai vedem pe aici? Nu prea inteleg la ce te-ai intors avand in vedere ca si data trecuta ai zis ca ti-e sila pentru ca asta nu e prima oara dupa 3 ani cand te intorci aici asa cum spui in primul post ci e defapt a 2-a oara, prima oara fiind in urma cu doar cateva zile cand ti s-a explicat si te-ai jurat ca nu mai intri aici avand in vedere ca la urma urmei "servere sunt, nu e asta singurul server din lume" lucru la care iti dau dreptate si nu vad de ce atata agitatie avand in vedere ca la urma urmei noi facem regulile, nu tu. La urma urmei nu imi vine sa cred cum de tu ai fost admin cand e clar ca habar nu vezi interesul serverului. Banurile date aiurea te-au tampit de tot vad.

Si pe viitor isi recomand sa fii mai putin taran si frustrarile sa ti le versi prin casa nu aici. La urma urmei, e un joc copile, nu mai fiti atat de redusi mintali incat sa plangeti si sa va enervati ca nu puteti sa le dati astora slabi cu harta in cap. Prioritatea noastra este interesul serverului, nu cel individual. Bineinteles ca unora nu o sa le convina restrictia, altii vor intelege si tot asa. Servere sunt destule asa cum ai spus si tu si nu te obliga nimeni sa ramai aici daca nu iti plac, dar diferenta este clara avand in vedere ca serverul asta are jucatori vechi de peste 10 ani care sunt activi si in ziua de azi si a fost mereu full cu un efort financiar minim, fara boosturi, fara boti ca extrem de multe servere iar asta baiatule zice totul pentru un joc care se stinge pe zi ce trece. Esti invitatul meu sa iti faci server de cs si deabia atunci ai sa vezi cu ce se mananca treaba asta si ma vedem ce gandire ai dupa macar 1 an.

PS: Ieri nici macar nu am fost online, acela este un plugin automat facut tocmai ca sa nu ne mai batem capul cu ratoni ca tine. Cat despre parerea ta, cred ca nici unuia dintre noi nu ii pasa ce gandeste un disperat care nu are de gand sa ajute cu nimic la sustinerea serverului. Sfatul meu, valea pe alte servere si satura-te sa joci cu podBOTI avansati care se cumpara in ziua de azi, te asigur ca aia nu o sa iasa cand ii omori tu runda de runda.

• Thread Status:
    Not open for further replies.