Acceptat Cerere Unban

Discussion in 'Cereri Unban' started by cristymee, Mar 27, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cristymee

cristymee Member

Trophy Points:
    1
    Nume:
    OnOff (CristyMEE)
    Adresa IP:
    80.192.15.8
    Steam ID:
    STEAM_0:1:16861744
    Adminul care v-a banat:
    Gix
    Descriere/Dovezi:
    http://www.girlshare.ro/3489316999.3

Am aflat de server de la un prieten...(Seth) mi l-a recomandat... am intrat ocazional... aseara am intrat 10-15 min, nu era mai nimeni pe sv, am jucat cateva runde pana mi-au fost restrictionate armele... am iesit dupa 3-4 runde, nu stiam ca nu ai voie cu arme... credeam ca serverul le interzice automat, si acum am vazut ca am ban, macar un warn... poate inainte...

Attached Files:

Last edited: Mar 27, 2016
  2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Intratul asta ocazional al tau, culmea, se nimereste doar noaptea la ore tarzii. Ziua jucati pe alte servere (mai sunt ca tine) si noaptea intrati aici ca este serverul full si le dati cu harta in cap la jucatori dar voi nu tineti cont ca noaptea mai bine de 80% sunt noobi si asa cum faceati si voi in trecut si ieseati de pe server cand va ofticati, asa fac si astia.

Nu stiai ca nu ai voie cu arme dar stiai ca le interzice serverul automat, cum vine asta? Tu intri, daca nu ai restrictie joci ca apucatul si cand intra restrictia ti-ai facut damblaua si hai pa, nu multumesc, jucatorii ocazionali de genul asta nu prea isi au locul aici ca nu ma incalzeste pe mine cu nimic cand intra vreun mixar numai la ore de genul 2-5 dimineata (asa le zicem la apucatii astia de intra numai noaptea sa isi faca incalzirea pt mixuri sau cand serverul lor "de zi" e bineinteles gol) si joaca ca un apucat dand afara jucatorii iar in secunda in care are restrictie iese imediat. Eu inteleg ca pe unii nu va intereseaza lucrurile astea si va pasa doar de fraguri, dar nu e o mare pierdere avand in vedere cat tu si asa nu joci de fel aici in afara de orele astea tarzii.

3. cristymee

cristymee Member

Trophy Points:
    1
    Stiam ca le interzice serverul... nu stiam ca trebuie eu sa nu le cumpar.... nu am jucat asa mult pe server incat sa stiu regulile... REPET, stiam ca le interzice serverul, am crezut ca inca nu este ora cand ele sunt interzise...dupa cum am zis, cand am vazut ca jucatorii cunoscuti nu sunt pe server... si armele sunt si ele interzise... am iesit, nu am fost dat afara de cineva, nu poti spune ca am abuzat de jucatorii. daca in momentul cand armele au fost interzise incercam retry sau altceva da, poti spune ca am abuzat, dar cand am jucat nu mai mult de 2-3 runde... nu cred. Decizia de ban/Unban este a ta, poti crede ce vrei.

4. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Ok, am sa iti acord o sansa insa cand intri noaptea ramai la arme low, adica cand ruleaza dust_2. Ziua/seara nu ne intereseaza restrictiile dar orele tarzii cu jucatori noobi realizezi si singur ca ies daca intra unul si le da cu harta in cap.

Ban scos, spor.

• Loading...