Respins Cerere Unban

Discussion in 'Cereri Unban' started by RKO, Mar 16, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RKO

RKO Member

Trophy Points:
    1
  2. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    Ai primit atat de multe sanse de a sta aici pe server ,nu ti-ai indeplinit promisiuniile facute,daca nu respecti o promisiune facuta de tine ,nu o respecti nici acest server .De data aceasta dupa parerea mea poti ramane cu ban permanent !

3. RKO

RKO Member

Trophy Points:
    1
    De data asta banul l-am luat pentru ca, am intrat intr-o seara pe server, fără să intru pe ts3.....Am stat 2 minute...nu avea rost sa intru pe ts3....am intrat doar sa vad daca am luat unban...Am fost banat 10 zile..Am intrat sa vad dacă mi-a fost prelungit banul... În rest, am fost on pe ts3 mereu, cât timp eram si pe server...deci...nu înțeleg de ce am fost banat permanent , iar....Repet..NU AVEA ROST SA INTRU PE TS3 DIN MOMENT CE AM STAT 2 MINUTE PE SERVER....

4. .Rock.

.Rock. Active Member

Trophy Points:
    18
    Cred ca e foarte important pentru tine sa intelegi ca regulile serverului nu sunt facute pentru a fi discutate,sunt doar pentru a fi respectate. Inteleg ca iti place jocul asta asa tare,oarecum iti inteleg frustrarea uneori.Atitudinea ta a lasat de foarte multe ori de dorit si ai primit deseori observatii din partea mea si a colegilor mei,stii bine. Eu unul nu am nimic impotriva ridicarii banului tau,atata timp cat iei in considerare ce ti-am scris aici si arati o atitudine demna de un barbat,nu de un copil care plange dupa caramele.

RKO likes this.
  5. RKO

RKO Member

Trophy Points:
    1
    Asa este...Mi s-au facut foarte multe observații cu privire la cât de agitat eram din cauza jocului, şi restul... ( asta era in trecut) Dar acum, chiar nu înțeleg de ce am fost banat (permanent) din nou.....Era in jur de ora 23:00, a doua zi aveam şcoală ...am intrat doar sa vad dacă mi-a fost prelungit banul pe care l-am avut 10 zile....si nu am mai intrat pe ts3...oricum am iesit după....:( In rest, după ce am primit sansa de a juca din nou aici pe PUB , mereu am fost on si pe TeamSpeak 3

Last edited: Mar 17, 2016
  • Loading...