Cerere Unban

Discussion in 'Cereri Unban' started by TeO, Aug 9, 2012.

1. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    Salutare. Astazi am luat ban de la admnu Raniko. Motivul wall + norecoil :))

Ban Information
    Name: teo
    IP: 82.78.211.138
    Reason: wall+norecoil
    Ban Length: 10 hours
    Unban Time: 22:01:28 8/9/2012
    Admin Name: Raniko
    Admin SteamID: STEAM

Vreau sa vad si eu ce dovezi are el impotriva mea? Sa aduca un demo in care sa ne uitam cu totii si sa observam ca eu am wall si no-recoil.

2. MoArT3a

MoArT3a Member

Trophy Points:
    0
    Asteapta si o sa le vezi. Tu unde puneai tinta trageai fix acolo, tinda cont de faptul ca mai aveai si Ak47 si tineai apasat pe arma pana ti se duce`au cele 30 de gloante si tu dadeai de cele mai multe ori numai headshot.
    In fine o sa aduca raniko si demo si apoi mai vedem noi ce si cum se intampla

3. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    Sunt curios daca pe demo-ul pe care o sa-l aduca raniko o sa fie vreo faza cu mine in care am AK si trag un cartus intreg fara sa iau degetul de pe click si dau si HS.

4. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    Download teo.dem ---- mult prea sigur pe tine erai si mult prea linistita arma aveai ....

5. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    M-am uitat si eu la demo si nu mi se apre nimic iesit din comun. Sunt jucatori pe server care joaca mult mai bine decat am jucat eu in demo-ul filmat de tine.

Ce vrei sa spui prin "mult prea linistita"? In demo-ul facut de tine am fost surprins jucand numai cu m4a1 si polaru. Cand jucam cu m4a1 trageam rafale de 2-3 gloante. E o faza in demo cand tineam x1 de unul singur si ma luptam cu 2 insi din directii diferite. Pe nici unu n-am reusit sa-l omor cu toate ca am risipit aproape un incarcator intreg. Cum ati ajuns voi 2 la concluzia ca eu am aim, wall si norecoil? Spre sfarsit, a fost o faza in x2 cand aveam awp. Cred ca am ratat 75% din gloantele pe care le-am tras. Daca aveam aim eu zic ca reuseam sa curat x-ul de jucatori din echipa adversa.

Rog si alti admini sa se uite la demo si sa revina cu o parere.

6. MoArT3a

MoArT3a Member

Trophy Points:
    0
    Nu a zis nimeni ca ai aim, ci doar NONRECOIL adica nu ai recoil la arma ( unde pui tinta acolo tragi)

7. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    Si unde ai vazut tu no-recoil la mine? Cum am psus. Rog si alti admini sa-sid ea cu parerea.

8. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    teo poate ca tu te stii curat -- dar cine stie ce ai fii luat de pe net vreun cfg -u din ala lucrat si acum ai facut buba .. invatati-va minte si nu luati toate prostiile ...

9. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0

curatati cs de prostii si mai vorbim -- oricum banul e doar de 600 de min ...

10. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    nu e nimic "suspect" la cfg-ul meu. Il puteti descarca de aici.

//Nu stiu ce sa mai cred. Imi spuneti ca ban-ul a fost doar p4 600 de minute si ca totul acum s-a rezlvat iar astazi, dupa ce m-am conectat pe server primesc ban :|
    Ban Information
    Name: teO
    IP: 82.78.211.177
    Reason: Cod
    Unban Time: Permanent Ban
    Admin Name: MoArT3a

11. MoArT3a

MoArT3a Member

Trophy Points:
    0
    normal ca ai primit ban pustiu. Tu aveai banul inca valabil
    TI s-au schimbat ip`urile si daia ai intrat tu pe server azi: aveai ban pe ip`u 82.78.211.138 iar azi aveai 82.78.211.122
    AI primit ban pt wall si norecoil..asa o sa ramai
    Succes

12. MoArT3a

MoArT3a Member

Trophy Points:
    0
    Cfg pe care l-ai pus tu nu e CORECT
    oricum e plin de aliasuri + bhopul care nu ai voie cu el..
    dar tu ai 10 % din comenzile de cs in rest ai numai aliasuri pt meciuri ...etc deci asta nu e cfg cu care joci pt ca nu iti permite CS`u
    Tu nu ai nici o comanda de cl_/gl_/s_/v_ NIMIC .
    Daca tu incerci sa ma duci pe mine cu zaharelul atunci o sa ramai cu Ban permanent
    O sa pun linkul de dw cu configul tau ca sa fiu sigur ca nu o sa il modifici ca sa vada toata lumea cu spui tu ca te joci =))))

GirlShare - Download Brazilia1.txt

13. TeO

TeO Member

Trophy Points:
    0
    Banul era pt 600 de minute, asta inseamna 10 ore. Normal ca am putut intra pt ca expirase banu-ul si aveam si alt ip, dat fiind faptul ca e net de la RDS cu ip dinamic.
    Bhop-ul nu stiam ca nu e permis pe server, o sa-l scot din cfg. Ce e in neregula in a avea aliasuri?

E vreo problema daca nu am nici o comanda de cl_, gl_, etc? rate 22000 si cl_updaterate 101 le tastez cand intru pe server in functie de loss,choke,fps-ul pe care-l am?

Sa revenim la oile noastre? Nu mi-ai spus cum ai ajuns la concluzia ca eu am no-recoil si wall cand din demo-ul ep care voi l-ati facut nu reiese asa ceva?

14. Raniko

Raniko Member

Trophy Points:
    0
    tu spui ca nu reiese --- noi spunem invers .... e cu totul altceva si imi pare rau de tine ca persisti .... pa si la revedere pe alte servere .....

• Loading...