Cerere unban [RoBotzi]@lb3!n

Discussion in 'Cereri Unban' started by albanezu2011, Apr 1, 2011.

1. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    Rog unban
    primit de la admin ShinoOo

2. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    asta numesti tu cerere unban?zi si tu pentru ce ai primit ban..,si in primul rand dovezile!

3. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    UNBAN user [RoBotzi]@lb3!n

Sa fin seriosi
    de unde sa vize eu, dece am luat ban
    sa-l intrebam pe ShinoOo, care se plicti
    i-am zis si adresa de mess sa ma adaunge in lista lui sa-i trimit pozele
    el nimik
    cand am inceput sa joc eu CS acum 10 ani unii nu stiu cum se mananca Banul
    Merci anticipat
    http://img805.imageshack.us/img805/2884/decplstrike0000.png
    http://img826.imageshack.us/img826/7885/decplstrike0001.png
    http://img18.imageshack.us/img18/7530/decplstrike0002u.png

acestea sunt linkurile pt poze

4. Virusu

Virusu Member

Trophy Points:
    0
    este model de cerere de unban ti-as sugera sa-l urmezi daca vrei sati ia cineva in seama cererea

5. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    hai sa verificam pozele si banul pe nedrept, sau
    adminii responsabili de pe server.
    responsabili sa fie, nu cand se trezeste un megabot sa acuze pe unul din senin ca trage mai bine decat el, adminul si da ban.
    unde e responsabilitatea??
    sincer eu nu o vad. asta e abuz
    dar multumesc oricum, am uitat sunt inca in romania de ......

6. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    daca mai continui asa banul o sa ramana, ia si fa upload la un folder arhivat ce sa contina pozele in format .bmp copile

Cu cei 10 ani ai tai de cs mai mult de 15 anisori nu iti dau asa ca lasa arfele astea deoparte "megabotule"

Daca tu crezi ca adminii vor sta dupa fundul tau pana trimiti dovezile "live" si consideri asta abuz eu zic sa te trezesti din vis cat mai rapid

PS: Iti sugerez deasemenea sa inveti limba romana daca tot traiesti in tara asta macar sa fii in stare sa o vorbesti corect si coerent. Daca romana nu o stapanesti deloc cred ca o limba straina te-ar baga in ceata

7. Tarchok

Tarchok Member

Trophy Points:
    0
    Stimate si Respectat jucator "old player" de Counter-Strike .

Mie personal imi face deosebita placere de a te anunta ca esti un alt MUCOS din generatia " c=k , s=sh " si lista poate continua .

Revenind la topicul deschis de tine . E foarte greu de citit un post la care altii au muncit 5 , 10 poate chiar si 60 minute sa iti explice tie si celorlalti MUCOSI "old player" cum se face o cerere de unban sau unde si cum se face o cerere de abuz de admin.

Dar tu ce te-ai gandit . Hai sa fiu smecher prost si sa le combin cererea de unban + abuz admin completate incorect . Poate poate o sa mi se scoata ban-ul si maine ma laud pe server ca adminul respectiv a luat suspend , remove .

Stimate ZEU "old player" , aici nu esti pe server condus de mucosi' si nici admini pedepsiti fara dovezi asa cum nu le ai nici tu.

Acum totul depinde de tine ce vrei sa faci . Pui pozele cum ti-a explicat si Sephiroth mai sus . Sau ramai cu ban-ul

Succes ZEULE "old player"

8. pedala

pedala Member

Trophy Points:
    0
    :)) altu care rupe totul ... ce stiti voi e lumea invidioasa pe el ca da bine :)) ..... respecta cererea si vei fi luat in seama .....

9. Lo|ita

Lo|ita Member

Trophy Points:
    0
    Il cunosc personal pe Albanezu. Singura lui greseala este ca nu a facut cererea de admin cum trebuie .
    Calitatea lui ca om este mult superioara multora dintre noi .iar pe partea de limbaj cunoaste mai multa romana decat multi dintre adminii de pe server iar de cs nici nu are rost sa vorbim.
    Ce s a intamplat cu banul primit de el este o explicatie de ce jucatorii buni au plecat de pe server .
    Florine chiar daca ei nu au realizat si marea majoritate nici nu o vor face imi cer scuze pentru ei iar pe viitor sa stii ca counter strike ul si modul de adminare a evoluat fata de vremurile cand faceam noi servere in camin

10. Gix

Trophy Points:
    113
    Sa realizeze ce? Si iti ceri scuze din partea noastra pentru ce ? Ca ne-a luat peste picior cu limba romana cea pe care o lauzi ca o cunoaste la perfectie ?

Pai daca am fi niste copii sa zicem ca ar mai merge insa aici lucrurile sunt cam diferite. Cand faceati voi server in camin , nu aveati forum, nu aveati administrare profesionala mai pe scurt

Ce s-a intamplat cu banul primit de el nu a gonit jucatorii buni de pe server cum zici tu, iar daca e asa ia mentioneaza-mi si mie cativa. Noi aici avem niste reguli iar daca tie nu iti convine e problema ta Dan, nu a mea

Cumva bati campii si tu ? Sau asta era defapt o cerere de unban ?

Daca tot il ridici atat in slavi si il pupi in fund ia hai si sa facem o conferinta sa imi demonstreze el ca stie mai bine limba romana decat mine si discutam si pe partea de limbi straine

E pacat ca nu am realizat lipsa de respect pe care a afisat-o el ... intr-adevar mare pacat iar aici sper sa imi observi sarcasmul.

Pentru anii care ii ai Dane ma asteptam la mai multa maturitate insa se pare ca aparentele sunt inselatoare ... oricum prost reply ai dat. Sa ajung sa vad un admin ca ii ia apararea unui prapadit si sa isi jigneasca colegii ... esti tare maestre, bravo!

PS: PM ul primit de la Albanezul e penibil

Asta ca sa se vada ca nu are habar de reguli si nici de cei care ii raspund aici pe forum si de numele lor in joc. Cel putin din ce tin eu minte nu am jucat de o buna bucata de vreme pe server

Sa fii nervos de la un joc si sa iti dai tu cu parerea pe internet e iar un lucru penibil ... GROW UP !

Iar partea cu ... sa il contactez eu daca poate juca pe server arata clar ca l-a durut in fund de ce i s-a zis (adica sa lase o arhiva) e chiar nesimtire

Iar acesta e si raspunsul meu la PM

Tu Dane daca tot il stii personal ii ziceai frumos cum sa faca o cerere de unban, altora le raspunzi cam cu acelasi stil in care fac si ei postul insa cand vine vorba de prieteni care fac gafe si mai mari vad ca se schimba treburile.

E, uite de aia suntem noi apreciati ... crezi ca daca ar veni vreun prieten de-al meu si ar face acest lucru as sta sa zic ce ai zis tu si mai mult ... sa ii dau dreptate lui ? Daca crezi asta te anunt eu ca te inseli ... la urma urmei asta inseamna corectitudine si bun simt fata de alti jucatori

HaoS and Virusu like this.
  11. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Foarte urat Dan, am impresia ca deja unii sau hai sa fiu mai la obiect tu uiti de unde ai plecat si acum vii aici sa-i iei apararea amicului tau care culmea nu e in stare sa citeasca un model de cerere unban sa-i dea copy/paste si sa-l completeze si ne dai tu lectii de limba romana sau de omenie te rog sa ii scuzi si pe colegii tai adminii care dupa spusele tale sunt cam inapoiati pe langa amicul asta al tau, uite ce e sunt sigur ca ti-ai dat seama ca am fost ironic in unele faze dar tine minte un lucru asigura-te ca ce ai facut/zis tu mai sus nu o sa se mai repete nu ai tu nici un drept sa compari un coleg admin cu vreun player chiar daca acel player e prietenul tau pentru ca asta e lipsa de respect si vad ca ai dat dovada de asa ceva din plin, eu sper ca "derapajul" asta sa fie ultimul din partea ta, chiar nu ma asteptam la asa ceva.

12. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    Stimati domni

Avand in vedere ca aceasta simpla dicutie a degenerat, am 2 rugaminiti:
    1. ROG pe cei avizati sa administreze acest forum sa stearga userul:
    albanezu2011.
    2. In ceea ce-l priveste pe DAN, SA VA FIE RUSINE BOTILOR ca v-ati
    leagat de el. NU ARE NICI O VINA, cei mai vinovati de aceasta
    situatie sunteti voi "SUPER JUCATORI SI MEGA ADMINISTRATORI"
    Criticile aduse la adresa lui sunt nefondate, cel mai bine sa va
    revizuiti atitudinea fata de joc si fata de oameni in general, ati
    trecut de la jocul cu BOTI in cel in care mai sunt si persoane pe
    voi le jigniti cu nepasare si aratati lipsa de respect, iar cand
    primiti un raspuns asemanator voi atacati precum hienele.
    Rugamintea mea, repet, catre CEO al acestui forum DELETE User
    albanezu2011.

Cu stima si respect pentru cei care merita,
    oricum pe acest forum sunt putini, poate 2,3.

Oricum, mi-a facut placere, sa fiti siguri ca din punctul meu
    de vedere ati gresit omul in care sa aruncati cu noroi.
    Cu acestea fiind zise din partea mea o sa primiti, defapt nimic,
    doar salutari la cei care le merita.

13. pedala

pedala Member

Trophy Points:
    0
    1.daca esti asa cum zice dan un om matur si cu capu pe umeri faceai o cerere de unban ca la carte dand exemplu...
    2. nu ai nici un drept sa faci pe nimeni bot
    3.daca esti matur nu it scrii numele cocalareste gen in loc de a pui @ , e 3 ,
    4.eu cred ca esti vreun ciumeg de parcare din cartier care terorizezi copii si lumea slaba de inger , ca nu imi vine sa cred ca ti-a luat dan apararea ... eu cred ca a fost fortat sau intimidat sa scrie acel post ....
    5.daca taceai filozof ramaneai .....

14. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Draga botule si crede-ma cand spun asta ma abtin sa te fac de fapt cum esti adica prost, stii cat de penibila pare prostia atunci cand chiar te straduiesti sa o ascunzi ?

Lasa-ne cu impresiile astea de om "inteligent" ca din postul tau nu reiese deloc acest lucru ba mai mult din punctul meu de vedere esti doar unul dintre acei mucosi cu tupeu care nu stiu sa dea un copy/paste la un model de cerere unban ( chestie extrem de simpla ) si care vin aici sa dea lectii de viata si ne spun noua ce sa facem si cum sa facem, dispari pe alt server unde prostia este permisa si netaxata si unde oamenii ca tine se dau ceea ce nu sunt.

15. Gix

Trophy Points:
    113
    Prostia se vinde cel mai bine albanezule, s-ar putea sa te imbogatesti :)

Vina pe care o poarta Dan e ca a luat apararea unui incompetent ca tine si ca s-a abatut de la reguli si mai ales faptul ca a judecat el diferenta dintre tine si alti admini cand se vede de la o posta ca esti nesimtit peste masura, asta aviz PM-urilor primite de tine

Sfatul meu pt tine, invata mai bine limba romana pe viitor si da atentie la ceea ce numim noi reguli. Nu esti pe serverul din camin aici si daca tu crezi ca ai sa primesti un tratament special ca te cunosti cu Dan te anunt ca te inseli.

Nu are nevoie nimeni de stima si respectul unui nesimtit din pacate, imi e chiar scarba de cei ca tine iar in privinta cu userul ... nu te pune nimeni sa intri pe aici. Eu nu stau sa dau delete userilor la comanda altora sau in orice caz Exista alte masuri luate pentru asa ceva, dar na ... tu nu ai habar de regulamentul serverului asa ca nu mai astept sa il cunosti nici pe cel al forumului

16. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    Scuze Publice

Buna seara,

Inca o data se confirma ca lucrurile nu se linistesc.
    Prin aceasta postare imi prezint scuzele publice pentru
    cei pe care i-am suparat.
    O seara frumoasa.

PS: sper ca din acest moment, aceasta discutie nefiresca (BAN/UNBAN si caracterizari de 2 bani din partea tuturor, inclusiv din partea mea), se incheie

17. Lo|ita

Lo|ita Member

Trophy Points:
    0
    ...pacat...
    GL & HF

18. Gix

Trophy Points:
    113
    da, mare pacat ca nu incurajam prostia si nesimtirea. Hai sa fim si noi ca alte servere sa dam admini la toti idiotii iar cererile de unban sa fie asa cum a fost postat si acesta sau mai bine hai sa ne f**em in el regulament, cine are nevoie de el

albanezu2011 , cersesti prea multa atentie baiatule. Lucrurile sunt linistite de ceva timp fara reply-urile tale

As putea zice ca ma doare in fund de scuzele tale pt ca asa si este, esti total inapt sa citesti un regulament si sa arati ca ai bun simt iar asta se observa inca din primele doua posturi facute de tine. Daca te jignea cineva aici sau ai fi fost provocat sa dai dovada de nesimtirea de care ai dat te asigur ca il banam eu personal pt ca eu nu favorizez lumea cum o face prietenul tau care te idolatrizeaza atat.

Orice parere aveti voi doi daca stati putin si ganditi va dati seama ca e o scena clasica de favoritism si daca chiar vi se pare prostesc ce am zis mai recititi pana va dati seama. La naiba, unora chiar le displac oamenii cu adevarat corecti in ziua de azi ... poate ar trebui sa incep si eu sa fac favoritisme.

Cred ca ar fi fost mai simplu sa postezi pozele + ip ... dar asta e doar parerea mea

19. albanezu2011

albanezu2011 Member

Trophy Points:
    0
    bine bine,
    imi place ca te simpti bine vorbind despre tine,
    "of, la naiba" Solcanule

20. Gix

Trophy Points:
    113
    vezi ca iar o dai in balta cu lima romana doar ca se pare ca nu prea realizezi asta :))

Are rost oare sa ma cobor la nivelul tau ? Mi-e teama ca s-ar putea sa fie mai inferior decat consider eu.

Ce-ti mai place atentie, dar nici nu am sa iti dau ban si nici nu am sa inchid threadul pentru moment. Ti-am zis ca prostia se vinde bine, iar mie imi place sa fiu amuzat asa ca te rog, continua :)

• Loading...