Cerere UNBAN Bobica AGAIN

Discussion in 'Cereri Unban' started by Bobica, Mar 31, 2011.

1. Bobica

Bobica Member

Trophy Points:
    0
  2. taha

taha Member

Trophy Points:
    0
    bn....ba bobica......esti tare:rofl:

3. Tarchok

Tarchok Member

Trophy Points:
    0
    Lasa si tu ip tau ... nu localhost .

4. Bobica

Bobica Member

Trophy Points:
    0
    ip: 82.77.109.29
    taha ce ii asa de ras?...ca si pe servu de cs ii ca orice lucru in romania asta de cacat...oameni care au oricat de putina "putere" abuzeaza dea ea?
    am dat id tot si am luat ban pt ca adminu era ocupat cu jucatu...si inca un lucru is putini admini pe serv care au habar ce inseamana sa fi admin...dar nu are rost..nu ma cert cu nime vreau doar sa ma joc si io un cs din cand in cand, asa ca spor la treaba

5. Tarchok

Tarchok Member

Trophy Points:
    0
    In primul si primul rand ... nici macar nu stii ce-i ala un IP alocat tie ... si ne dai doar prostii de localhost. E greu sa intri pe google si sa dai what is my IP. Asta fiind spuse ca [off]topic.

Dupa care cu tupeu ordinar si cocalar de romania ( Care da-mi voie sa te contrazic .. E fromoasa doar unii nu stiu sa aprecieze ceea ce au si ca oricare dintre roamani vrea MULT MAI MULT ) ... Vii cu' chestii marunte aici ca adminul se juca . Tin sa te anunta ca nu suntem nici robotii tai nici a nimanui , se poate scapa usor acel id spus cam repede de tine din cate vad in snapshot.. Nu toti avem calculatoare de ultima generatie.

Era greu sa dai in consola de mai multe ori ? say_team @ id meu e xxxxxxx de 3-4 ori ?

Atata stiti voi ... adminul in sus , adminul in jos. Si voi sunteti zmei ca player .

Si inca ceva . Ia pozele alea si arhiveaza-le pe urma ne dai link . Ca e greu sa citesti cum se face o cerere unban dar de comentati suntem toti buni.

6. Tarchok

Tarchok Member

Trophy Points:
    0
  7. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    De aceea exista si sectiunea de unban, Bobica

Ii va fi transmis lui BuGhy ca sa ofere el deacum incolo ID-ul asa putem fi siguri ca el va scrie de 5 ori spre deosebire de tine. Daca ai scris intr-o singura linie si imediat dupa au aparut mesaje ale serverului nimeni nu e robot sa vada instant insa aici ar fi trebuit sa mai intrebe inca de vreo 2 ori sau sa iti scrii tu iar id-ul

PS: De cacat cum zici tu poate fi doar omul care critica din pozitia unui jucator cand el nu s-ar descurca nici 10% din ce fac alti admini pe aici, iar aici ma refer la tine bineinteles
    Lucrul ala de l-ai mentionat tu este o prostie zisa din partea copiilor pe oricare alt server, intotdeauna vor fi zmei care cred in mintea lor ca s-ar descurca mai bine, insa realitatea e putin diferita.

Sa nu te mai prind cu texte de genul asta ca te zbor de pe server fara nici o retinere. Aici nu suntem copii ca sa facem abuz de putere cum zici tu, caci daca era asa aveai destroy sau timeout demult

PS: "ba" taha, in loc sa faci spam mai bine iei si discuti asupra subiectului, inteles "ba"? Sper ca ai surprins sarcasmul meu, nu suport expresiile de genul asta asa ca iti sugerez sa te abtii si tu

Ai o bila neagra

8. Bobica

Bobica Member

Trophy Points:
    0
    prietene la cerere nu este specificat ca trebe arhivate ci doar uploadate pe unu din siteurile de hosting si atat...pe langa asta io nu am vreme sa stau pe net toata ziua sa stiu cum aflu un ip...am de lucru si cand intru si io la un cs...poc un admin poze...dau poze la admini de 3-4 ori pe zi(asta inseamana 2 ore cat joc si io cs). pe langa asta nu apare banu la rubrica "De ce am dat banul" si pe langa asta nu am zis ca nu avem tara frumoasa ci faptul ca nu potzi face nimic in ea, si ca am scris prea rapid?... poi daca mia facut omu poze...am vrut sa i le dau ca nu am vreme de stat am familie si alte treburi de facut pe langa asta mai trebuia sa scrie ceva sau sa intrebe nu sa dea ban direct daca nu o vazut...altzi mai scriu un min sau ceva...sau te mai intreaba da nu am print din consola ca am gasit pozele si l-am mai intrebat odata daca o bagat id dupa care am luat ban...sa fim seriosi

9. Gix

Trophy Points:
    113
    Continui sa o faci pe-a victima observ iar cu expresii de genul "prietene" ... dezavata-te caci nu ai mancat cu mine la masa sa ma iei cu exprimari de genul asta.

In threadurile de unban daca aruncai un ochi lenesule ai fi vazut ca se cere arhiva defapt dar deh...ce rost ar avea sa dai tu atentie la asa ceva.

Cat despre aflarea unui ip daca tu crezi ca trebuie sa stai pe net toata ziua ca sa stii ceva de baza atunci esti un incompetent. E chiar curios cum suntem noi singurul server de ti-a facut vreodata poze sau de ti-a dat vreodata ban si tu nu ai facut o cerere de unban acolo unde sa specifici si IP-ul
    Daca tot imi vii aici mie cu vrajeli ca nu ai vreme sa stai toata ziua pe net ca sa aflii un ip atunci cum de ai aflat ip local? Pentru multi sa ai tu habar ca asta e mai greu decat aflarea ip-ului real deci nici aici nu prea ti-ai ales bine cuvintele.

Cand intri tu la cs, dai poze de cate ori considera adminul ca este nevoie si ma indoiesc ca ti s-au facut la rand zi dupa zi cate 3-4 poze. Daca nu sunt pe server nu inseamna ca nu stiu ce e pe acolo "prietene"

Vad ca repeti mult cuvantul ca nu ai vreme , familie si restul dar habar nu am ce legatura are asta cand tu defapt joci cs cam zi de zi, iar in timpul tau de jucat cu 2 minute de verificare nu ai sa patesti nimic

PS: Daca tot vrei sa pari mai matur iti sugerez sa lasi "tz" si "sh" si grija mare ca in tara asta sunt mult mai multi oameni deasupra nivelului tau de cultura

In loc sa imi vii cu o alta poveste mai bine ai pune mana si ai prezenta arhiva ca iti da 2 minute sa o pui

In momentul in care vii aici si imi jignesti oamenii nu te astepta sa ma port cu manusi cu toti nesimtitii, mai ales ca insisti pe ideea ca ai familie si ai avea o varsta mai inaintata. Din pacate mintea nu e proportionala cu varsta pentru toti

ON TOPIC // Asadar intra aici http://whatismyipaddress.com si lasa ip ce ti-l arata acolo
    Deasemenea intra pe http://sendspace.com si urca folderul arhivat ce contine cele 3 poze dupa care ne lasi link de download si ip

10. HaoS

HaoS Member

Trophy Points:
    0
    Cat tam tam pentru un ban bobica si hai sa fim seriosi nici tu nu ti-ai dat prea mult interesul ai scris doar o singura data id-ul .. trebuia sa-l zici de 2-3 ori macar sa fii sigur .. pozele puse de tine sunt in format .png iar noi nu acceptam decat pozele in formatul lor original adica .bmp asa ca fa ce a zis SephiroTH mai sus .. pune pozele .bmp intr-un folder apoi arhiveaza-l si urca arhiva aici http://sendspace.com apoi posteaza linkul respectiv sa primesti unban

11. Bobica

Bobica Member

Trophy Points:
    0
  12. taha

taha Member

Trophy Points:
    0
    k...am gresit..si eu.....cu ,,ba"..imi cer...scz...dar e a..2 oara....si ma amuzat chestia asta....atat....

13. Gix

Trophy Points:
    113
    ban scos

recomand .rar -ul deacuma caci .exe trezeste suspiciuni de virus/keylogger chiar daca e un sfx archive

• Loading...