Cerere Admin

Discussion in 'Cereri Admin' started by freek, Jun 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    Nick :kohoness
    SteamID :no steam
    E-mail :[email protected]
    Active on server :mai putin in ultima perioada din cauza hartilor si a codatilor.

Dan™ likes this.
  2. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    RE

DE 7 LUNI ASTEPT UN RASPUNS ,FIE EL SI NEGATIV .

AVETI 2 OPTIUNI:

1: PRO (ARGUMENTATI)
    2: CONTRA (ARGUMENTATI)

ASTEPT PARERI DE LA TOATA LUMEA:-??

:peace::peace::peace::peace::peace:

Dan™ likes this.
  3. Lion

Lion Supporter

Trophy Points:
    113
    da wa 7 luni ....dar u unde ai fost in astea 7 luni???

dak chiar iti pasa de admin..intrai zilnic pe forum sa dai bump la threadu asta:wink:..

Dan™, Sacrifice, L4Dy and 1 other person like this.
  4. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    raspunsul ti a fost dat la un thread anterior ... 7 luni la tine iti provoaca amnezie ?

Aduti aminte ca ai deschis vreo 3 threaduri cu un limbaj de tot rasul unde doar cineva incompetent ti-ar fi dat admin

5. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    1:stati linistiti ,doar vroiam sa vad niste pareri. app de raspuns pe care lai dat (sephiro) acum citez din memenorie nu era ceva de genu "momentan..........etc".
    2: L-ION am fost plecat prin prin germania ,olanda franta,italia,israel ,egipt chiar trebuie sati dau tie nota explikativa ,vrei sa-ti zik si ce am facut pe akolo? . nu trebuie sa fiu activ pe forum dak nu sunt admin,trebuie sa fiu activ pe sv . si pot sa spun ca sunt. un simplu check de la shepiro si se poate verifica ,dar vad ca tu le stii pe toate mai l-ioane
    <<-EL MISMO kohoness->>

Dan™ likes this.
  6. L4Dy

L4Dy Member

Trophy Points:
    0
    Nu aceasta este atitudinea pe care trebuie sa o adopti in momentul in care doresti un admin ...

7. eXistenZ

eXistenZ Member

Trophy Points:
    0
    <acum am citit toate threadurile deskise de tine> :
    chiar nu am reusit sa cred ce dovada de copil ai dat, nu citesti regulile forumului/si cum sa faci o cerere de admin adecvata, te-ai aprins imediat ce ai citit un cuvant referitor la persoana ta, si apoi ai inceput sa insulti staff-u, si chiar si pe cei care teau votat PRO cum ar fi <r3dpuma>,

dupa ce ai dat dovada de: copil, lipsa de profesionalism, lene de a citi regulile, mai ai curaju sa ceri admin si sa insulti lumea.

tu ai avut un singur atu, <activitatea pe srv>

1 punct bun contra 3 puncte negre(copil, lipsa de profesionalism, lene de a citi regulile ), nu rezulta in obtinerea unui titlu de <admin>

raspunsul ti-a fost dat acum 7 luni = NU

de atunci nu ti se mai stie activitate(spui ca ai fost plecat), dar poate ti-ai skimbat din atitudine, in cazul acesta sa stii ca in comunitatea noastra se acorda si o a 2a sansa, daca dovedesti ca meriti, poate ai invatat sa nu te mai aprinzi asa repede de prin germania ,olanda franta,italia,israel ,egipt pe unde ai umblat

L4Dy and freek like this.
  8. freek

freek Member

Trophy Points:
    0
    re

in fine nu vreau sa ma mai cert dar dak la voi ""contra momentan"", inseamna "NU" sau ""niciodata"" trag concluzia ca nu mai sunt eu cel care este ""la inceputul limbii romane"":D se pare ca am evoluat, si unii din voi au ramas in urma.
    vroiam a aud niste pareri atat tot.
    si akum dak tot m-ati caracterizat pe mine ,necunoscanduma ca si om ,este randul meu sa imi spun parerea de fiecare in parte:
    1:sephiro: stie numai sa jignesca,uita ce scrie si e prea plin de el pana la un moment dat cand no sa mai poate si o se dea peste .
    2: L-ion: un pwpincurist.tine-o tot asa poate primesti o marire
    3: L4Dyy : ai dreptate si esti sincera
    4:existenz: ai si tu dreptate in mare parte dar fi mai atent la detalii

peace all

el mismo kohoness

9. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    varsta isi supune cuvantul din partea ta. Intr'adevar ca ti am zis ca ai amnezie e o jignire al naibii de mare.

Ia aminteste ti ce limbaj penibil aveai cand ai facut acele threaduri .... Mari cuvinte pentru un mucos, las-o mai moale ... ia abecedarul in brate, dute la scoala si invata ceva maniere.

Deabia aceste cuvinte le poti considera jigniri

Intrebarea lui Lion cu vedere la unde ai fost in aceste 7 luni, nu iti cerea nota explicativa detaliata ... halal educatie ti-a fost data

Data viitoare te anunt ca ai ban ... nu accept asemenea copilandrii nici macar pe forum

PS: Daca la tine a evolua se refera la prostie ... te felicit, ai evoluat si probabl ai sa continuui sa evoluezi

eXistenZ and L4Dy like this.
  • Loading...