Cerere Admin Cerere Admin <*MaSSaCrE*>

Discussion in 'Cereri Admin' started by <*MaSSaCrE*>, Nov 15, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0
    • Nume : <*MaSSaCrE*>

• Varsta : 17.

• Steam ID : OFF momentan.

• Admin ZI / NOAPTE : De zi. Dar in weekend, in functie de timp, pot sa stau si noaptea.

• Serverul Pe Care Vrei Sa Adminezi : Pub.CstrikeArena.Com

• Ore Jucate : Momentan GamaTracker este offline. Am sa revin cu edit.

• YaHoo!M ID & Skype ID : Skype: andrey_pgl7

• Experienta Adminare : Am destula experienta, avand in vedere ca am avut servere cu ceva timp in urma.

• Folosesc Teamspeak 3 ?: Da, dar am un microfon foarte prost.

2. Cuba

Cuba Administrator Supporter

Trophy Points:
    28
    Contra.Motive sunt destule de ex. prea agitat, multe raportari gresite, activitate pe server putina ,ts3 pauza ....

3. kiesza

kiesza Senior Game Master Game Master

Trophy Points:
    18
    Contra!

4. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0

Tu dai Contra fara argumente. Se vede ca nu ai citit modelul de raspuns la cereri. Eu cand am zis ca nu are stofa si bun simt de admin, a sarit Gix pe mine. Cine stie, probabil aici la voi se plateste ca sa stai in fata. In fine, nu este treaba mea. Dar pana la urma, sa nu va agitati cand vedeti ca seara si dimineata aveti doar boti pe server. Ati putea avea doar jucatori pro, dar cu un asemenea comportament din partea administratiei, nu o sa stea niciun jucator bun. De exemplu, eu tre sa-ti prind codatii, care sunt un simplu jucator pe server? sau adminii care au obligatia de a controla jucatorii raportati.

5. kiesza

Trophy Points:
    18
    Nu intru in discutii inutile cu tine. Scurt si la obiect :
    1. Nu indeplinesti conditia "minimum ore jucate" - PUB.CSTRIKEARENA.COM # Online Since 2005 # KROND.org : Top Players ( Nu are sens discutia si scuzele gen "am jucat cu alt nick " )
    2. Intri pe acest server doar ca sa te incalzesti pentru mixuri, ai recunoscut singur pe chatul serverului. ( Se vede si din graficul GT cum media ta ochiometrica pe ultimele si singurele tale 5 zile cu acest nick este de 35-40 minute )
    3. Raportari gresite: Il acuzi pe Private ca are wall ( ti-am raspuns si in romana si in engleza ca e curat - ca sa intelegi ), urmeaza a doua raportare, la fel gresita, la fel ti-am raspuns in limba romana ca este curat. Deja, de aici rezulta --> Vai sunt asa de bun si de zeu ca oricare ma ia pe mine sau imi da un glont in cap e codat!!! ( mentionez ca scorul tau era 20-4 cand ai facut cele 2 raportari , se intelege foarte clar ca ai fost "killarit" de ei - cei raportati de tine - si imediat "uite codatu"). Evident aici putem completa cu postul lui Gix, cand l-ai acuzat pe m'dy ( din care reiese cele scrise mai sus ).
    4. Foarte agitat pe server ( subscriu Cuba ), scrii incontinuu si tie nu iti convine nimic - ca de ce au doar VIP awp, ca nu e corect, etc -
    5. Lipsa ts3, care este obligatoriu pentru admini, nici eu nu am avut "mic", dar am intrat, doar ascultam. Si te lauzi ca ai avut servere si nu ai un microfon bun....devine ciudat.
    6. Vrem 2 motive pentru care sa te primim in comunitatea noastra.

6. Danut

Danut Member

Trophy Points:
    0
    Contra !!!!
    Eu nu te-am vazut de multe ori pe server,dar cand te-am prins online erai agitat si raportai playerii care te omorau,chiar daca ei nu aveau cod.
    Chiar daca ai un microfon ''foarte'' prost,poti sta pe teamspeak,nu este obligatoriu sa vorbesti...

kiesza likes this.
  7. nimzise

nimzise Member

Trophy Points:
    0
    Against !

kiesza likes this.
  8. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0
    -------

1. Mai am ore pe MaSSaCrE , fara <* *>.
    2. Ce-i drept ca nu am prea jucat, avand in vedere ca m-am reapucat de foarte putin timp de cs 1.6.
    3. Problema cu raportarile sta in felul urmator. Eu inainte mai jucam si pe alte servere publice, unde in regulament scria ca playerii au voie sa zica "posibilii codati" prin [email protected] Deci eu am dat doar exemple de posibili codati. Nu am stiut ca la voi regula e de a te uita pe respecivul, de a-i face demo si alte cele, si apoi sa-l raportezi. In fine, am inteles acum.
    4. Nu am fost agitat, si nici nu am zis ca nu e corect ca doar VIP-urile au acces la awp. Doar am intrebat "De ce eu nu pot lua awp?".
    5. Pot intra pe ts3 oricand, doar am precizat ca se aude urat microfonul.
    6. Doua motive ar fi acestea: In primul rand, am un comportament civilizat. Si al doliea ar fi ca am experienta in acest domeniu.

9. kiesza

Trophy Points:
    18
    >><< 3. Problema cu raportarile sta in felul urmator. Eu inainte mai jucam si pe alte servere publice, unde in regulament scria ca playerii au voie sa zica "posibilii codati" prin [email protected] Deci eu am dat doar exemple de posibili codati. Nu am stiut ca la voi regula e de a te uita pe respecivul, de a-i face demo si alte cele, si apoi sa-l raportezi. In fine, am inteles acum. >><< scuze ca nu am dat quote

Deja chestia cu raportarile devine ca parabola cu " lupul , oile si ciobanasul " , odata gresit , a doua gresit, la a 3-a iti pierzi increderea. Nu cred ca este vreun server serios in care un jucator "zeu" - (ca tine sa raporteze de atatea ori gresit si numai gresit ca vezi l-a luat unu de la "x" metri HS, sau prin cutie) sa nu fie sanctionat. Prin asta devine un server cunoscut si serios, prin implicarea admnilor ( admin dat pe merit, nu pe bani - cum ai sugerat tu despre mine ca dau ban si stau in fata ) si a jucatorilor regulari!

In afara discutiei - noi cei din echipa jucam de placere, nu sa facem rank, nu sa ne antrenam pentru mixuri, doar pentru simplul fapt ca este un joc pe care multi dintre noi l-am prins de la inceput si ne-a facut sa ne simtim bine, sa ne relaxam dupa o zi de munca si evident sa mai socializam pe canalul de ts3. ( unii au jucat si cs 1.5 )

De la mine ai CONTRA !

10. Angel of Death

Angel of Death Head Game Master Moderator

Trophy Points:
    83
    Nu avem nevoie de asemenea comportament in comunitatea noastra !

Poate pe viitor te vei schimba (mai multe ore jucate ,raportari corecte , etc ) si pe urma vei reveni cu o cerere de admin !

Contra!

11. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0
    Nu inteleg despre ce comportament vorbesti, avand in vedere ca nu am injurat sau vorbit urat la adresa voastra. Eu unul cred ca m-am comportat cat se poate de civilizat. Totusi, este parerea voastra si nu am cum sa o schimb. Va doresc numai bine, si va multumesc pentru pareri.

12. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Am sa iti zic eu despre ce vorbeste [MENTION=12159]Angel of Death[/MENTION] si iti dau quote la propriul post.

- Daca atat te duce capul sa zici ca la noi se plateste sa stai in fata atunci e ok. Sa imi zici si mie unde ai vazut vreodata admine pe bani aici si astept un link direct.

- Boti pe server? Esti invitatul meu sa imi arati unde folosim noi boti insa cred ca ne confunzi cu aia de pe indungi :) Daca te referi la jucatori mai slabi, e ok si logic pentru ca romanul doarme noaptea, nu joaca meciul vietii pe un public si deasemenea natura serverului, fiind public, inseamna automat ca vor exista un amestec de jucatori buni si slabi la orele de dimineata sau noaptea tarziu pentru ca inca odata, romanul doarme si merge la scoala/facultate/servici. Am sa repet cuvantul public poate iti dau drumu rotitele din cap, nu pot exista la orice ora jucatori de nivel pgl (nici nu vrem dealtfel) caci aia o sa intre pe public doar pentru "incalzire", o sa goleasca serverul, iar in rest o sa isi vad a de mixurile lor si cam atat.

- Da, tu ca simplu jucator trebuie sa ne prinzi codatii caci de aia ai raportat de atatea ori pe admin chat, nu? Adminii nu au obligatia de a controla jucatorii raportati atunci cand is pusi sa se uite dupa cai verzi pe pereti. Ti-am mai zis treaba asta odata, daca vrei ca adminii sa piarda ore intregi pentru raportari aiurea atunci le platesti salariu si o facem si pe asta, in caz contrar noi avem nistre criterii dupa care ne uitam pe jucatori.

- Probabil daca m-as adresa cu "bo$$, da ke faci" atunci am fi la nivelul tau ... asta referitor la comportamentul administrativ altfel iti recomand sa te retragi deoparte si sa te gandesti la prostiile pe care le-ai debitat pe aici. Sunt ceva exceptii pentru pustanii de varsta ta care mai gandesc si au bun simt, din pacate nu esti una din acele exceptii.

13. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0
    Cred ca glumesti. M-ai vazut tu pe mine vreodata sa folosesc aceste cuvinte: bo$$ , ke ? Eu unul zic ca ma exprim foarte corect, si stiu destul de bine gramatica limbii romane. Daca tu zici ca te cobori la nivelul meu "gramatical" , eu iti spun sincer ca trebuie sa urci, nu sa cobori. Si cu treaba asta am terminat. Nu stau sa va dau explicatii pentru ca nu-mi sta in fire. Nu vreau sa ma lingusesc aici pentru un acces banal pe server. Numai bine!

14. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Nivel gramatical? Eu ma intreb ce va invata aia pe voi la scoala daca tu bagi jargonul in aceeasi oala cu gramatica.

Si vad ca mi-ai dat quote doar la ultimul punct, sa inteleg ca despre celelalte nici nu ai avut ce replica sa dai? Ma bucur totusi sa stiu ca te zbati totusi pentru accesul asta "banal" pe server.
    Doar pentru ca faci o cerere de admin nu inseamna ca trebuie sa fii si acceptat iar din cate observ tu nu esti in stare sa accepti un refuz sau critici constructive asupra atitudinii pe care o ai insa am sa dau vina pe varsta in cazul tau avand in vedere ce noua generatie e cam la pamant. Iti recomand sa iti stergi mucii si sa te mai maturizezi, nu esti atat de perfect pe cat ai tu impresia.

Incheiem aici caci discutia asta penibila nu isi are rostul.

// TC

<*MaSSaCrE*> likes this.
  • Loading...