[Abuz Admin] Pentru mama joc SAU ciorapel

Discussion in 'Reclamatii' started by VincenzO, Aug 1, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. VincenzO

VincenzO Member

Trophy Points:
    0
    • Nume : VincenzO

• Adminul care a abuzat : Pentru mama joc SAU ciorapel

• Ora / Data : 1:15 | 02.08.2014

• IP-ul: 86.122.23.13

• Print Screen cu detaliile banului din consola : Am primit destroy sau ceva de genul si nu am apucat sa fac print la consola pentru ca m-a dat afara din joc iar acum nu mai pot intra.

• Arhiva ce contine pozele prin care dovediti abuzul : imgur: the simple image sharer
    *Mentiune: Aceasta este singura dovada deoarece, dupa cum am spus mai sus, nu am putut face print screen la consola pentru ca mi-a iesit din joc. Doresc sa mai adaugt faptul ca erau doar 2 admini online, cei mentionati mai sus, iar unul dintre ei a folosit destroy pe mine. Va rog sa verificati log-urile pentru ca in acest caz nu pot aduce mai multe dovezi.

• Steam ID-ul exprimat in cifre : N/A

2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Motivul este cel care ne intereseaza.

Ai primit un slap si tu ai raspuns inapoi cu o insulta de genul "date-n rasa ma*ii" , corect?

Destroy-ul nu l-ai primit de la nici unul din ei avand in vedere ca nu au acces la comanda. Administratorul a fost cel care ti-a aplicat corectia si din punctul meu de vedere asta si meritai.

Ma bucur sa vad ca ai urmarit macar modelul de "abuz" insa nu inteleg de ce trebuie sa va comportati ca niste copii fara minte si sa injurati in asemenea hal intr-un joc.

Forced, Pyriel1968 and NaTuraL like this.
  3. Pentru Mama Lupt

Pentru Mama Lupt Game Master

Trophy Points:
    28
    Salut .Ti-am dat slap pentru ca nu te-ai dus la BMB.

Ti-am atras atentia ca la urmatoarea abatere o sa-ti dau slay.
    Noi te-am respectat,iar tu n-ai facut asta : Dovada - imgur: the simple image sharer

Cat despre Destroy...Vorbesti cu NaTuraL.

O seara buna!

Forced and Gix like this.
  4. NaTuraL

NaTuraL Member

Trophy Points:
    0
    Acest copil nefericit de soarta nu merita nici macar ceea mai mica atentie. Poate ar trebui sa-i fac o vizita la mormantul lui Tutankhamon sa-i cer niste nivele unde se afla toata generatia de zmei din 2014.

5. VincenzO

VincenzO Member

Trophy Points:
    0
    Ma duceam dupa bomba iar el imi da slap? Normal ca m-au luat dracii. Doresc sa-mi cert scuze pentru ceea ce am facut.

P.S: [MENTION=23644]NaTuraL[/MENTION] - degeaba ai trecut prin viata daca nu ai invatat nici macar sa scrii corect in limba romana. :)

6. NaTuraL

NaTuraL Member

Trophy Points:
    0
    Poate ca Romana mea are defecte , dar macar eu am 7 ani de acasa si am fost educat sa ma comport civilizat in societate. Chiar si intr-un joc video.

Cerere dezbatuta.

Forced and Pyriel1968 like this.
  • Thread Status:
    Not open for further replies.