Abuz Admin NaTuraL

Discussion in 'Reclamatii' started by FLORINN, Jul 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. FLORINN

FLORINN Member

Trophy Points:
    0
    • Nume :FLORINN

• Adminul care a abuzat :NaTuraL

• Ora / Data : 17:25 /20.07.2014

• IP-ul: 86.122.45.137

• Print Screen cu detaliile banului din consola : [​IMG] , [​IMG] , [​IMG]

• Arhiva ce contine pozele prin care dovediti abuzul : GirlShare - Download reclamatie.rar

• Steam ID-ul exprimat in cifre : STEAM_0:0:45481021

mai pe scurt: mi-a dat gag fara motiv....il intreb frumos pe steam dc mi-a dat gag....si i-am zis ca-i fac reclamatie...nu mi-a raspuns....si mi'a dat ban 10 min :)

2. NaTuraL

NaTuraL Member

Trophy Points:
    0
    * Acest server nu este intretinut de niste copii care prostesc "clienti" pentru 2$ sau fura alocatia sa plateasca serverul. Este unul dintre putinele servere care incearca sa urce PROFESIONALISMUL la maxim. Totusi nu exista perfectiune.

*gag* Aici sunt niste reguli pe care orice player care doreste sa joace pe serverul asta este OBLIGAT sa le respecte. Ai primit nenumarate avertizari in privinta abuzului de /me cat si al limbajul de mahala. Mai vroiai sa faci si cerere de admin .

*ban* Nu tolerez ca un copil de 15 ani sa "ma ameninte" cu o reclamatie. O faci si gata nu-i nevoie sa ma provoci sa-ti dau ban ca tu sa ai ceva de scris in plus la o "reclamatie inutila".

Pentru un gag de 10 minute nu moare nimeni . Sunt momente in care eu nu scriu nimic o harta intreaga , dar asta-i mentalitatea de Roman in 2014. Pentru alte probleme / nelamuriri te asteptam pe Teamspeak3.

*reguli* http://forum.gamesymbol.com/f56/regulament-server-%5B%95%5D-jucatori-18192-new/

Pyriel1968 and Moro like this.
  3. FLORINN

FLORINN Member

Trophy Points:
    0
    n-ai zis nimic ma termina.... te-am omorat si dupa mi-ai dat GAG fara motiv oftica asta e mare... nu te-am amenintat....daca iti zic ca iti fac reclamatie aste e o amenintare pentr tine ?ti-am zis ca sa sti ;) deaia exista CHAT sa scriu ;)

4. NaTuraL

NaTuraL Member

Trophy Points:
    0
    Nesimtirea tipica a Romaniilor e maxima. Chiar dupa aceasta reclamatie ti-ai mai luat un gag si ban de 10 minute pentru Limbaj. Normal ca ti-am dat gag dupa ce am murit , pentru ca nu-s atata de prost incat sa ma opresc in mijlocul hartii sa dau o comanda. Din pacate s-a nimerit sa ma omori tu. Repet : Nu era necesar sa-mi zici , sunt un exemplu pentru fiecare dintre admini si urmaresc forumul zilnic. Si da , o iau ca pe o amenintare. [ Iti dau o palma si tu fugi si ma spui parintiilor ] - un mic exemplu.

P.S. - Stii mai multe emoticons decat Limba Romana.

Pyriel1968 likes this.
  5. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Nu are rost sa ne intindem prea mult la discutii.
    Reprezinti generatia messenger, iar tupeul asta ordinar ai sa fii in stare sa il afisezi doar pe internet caci asa e la moda. Ti-ai etalat prostia suficient in aceasta seara asadar ai liber sa te prostesti in alta parte. E trist sa vad ca va traiti copilaria in jocuri unde puteti fi si voi zmei din spatele unui calculator, dar ma bucur in acelasi timp pentru ca tara asta are nevoie si de oameni care sa faca munca de jos, iar voi sunteti perfecti pentru asta.

Ban permanent.

Pyriel1968 and Moro like this.
  • Loading...