Abuz Admin kiesza

Discussion in 'Reclamatii' started by <*MaSSaCrE*>, Nov 15, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. <*MaSSaCrE*>

<*MaSSaCrE*> Member

Trophy Points:
    0
    • Nume : <*MaSSaCrE*>

• Adminul care a abuzat : kiesza

• Ora / Data : 7:40 / 15.11.2015

• IP-ul: 79.113.17.113

• Print Screen cu detaliile banului din consola : Nu am primit ban, problema este ca kiesza nu are stofa si bun simt de admin. Avand in vedere ca un player (eu) reclama un codat prin [email protected], iar raspunsul este "taci si joaca", iar pe urma primesc gag. Un admin care isi face treaba, raspunde in felul uramator: "Ok, am sa ma uit pe respectivul". Cum a procedat kiesza ar fi in felul urmator. Mergi la un restaurant, comanzi ce doresti iar chelnerul sa-ti zica "taci si rabda".

• Arhiva ce contine pozele prin care dovediti abuzul : http://s17.postimg.org/ewl13734f/kiesza.png

• Steam ID-ul exprimat in cifre : -

2. Gix

Gix Innovate, Don't Imitate Founder

Trophy Points:
    113
    Deci tu fiind inregistrat de o zi, primele tale threaduri sunt: o cerere de admin si una de abuz de admin?

Raspunsul lui kiesza mi se pare normal pentru unul care raporteaza aiurea si mai mult ca sigur ai insistat cu o anumita atitudine apoi iar probabil acel jucator era unul care joaca de o buna bucata de vreme pe server asa cum a fost si cazul lui m'ady din aceasta dimineata pe care l-ai acuzat de wall in secunda doi cand te-a omorat. Un admin care isi face treaba nu o sa stea sa se uite dupa fiecare codat imaginar din capul vostru, in caz contrar sa te apuci sa ii platesti salariu lunar si atunci am sa il oblig sa se uite si dupa cai verzi pe pereti. Deasemenea nu inteleg cum compari tu un admin de pe un joc online, cu un chelner insa vazandu-ti logica sa zici mersi ca ti-a raspuns doar cu atat pentru ca gandirea ta e deplorabila. Adminul nu este pus sa sa pupe in fund pe nimeni aici si nici sa plece capul la tampeniile voastre asa ca ai grija pe viitor pentru ca nu e prima oara cand ti se atrage atentia ca raportezi aiurea sau ca vorbesti in plus pe server.

Pentru Mama Lupt and VRJ like this.
Loading...